Audi Q2’nin sahibi belli oldu

AHL Park Alışveriş Merkezi tarafından 1 Mayıs-15 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen ve her 75 TL’lik alışverişe bir çekiliş hakkının verildiği kampanya kapsamında büyük ödül Audi Q2’nin sahibi belli oldu.

Audi Q2’nin sahibi belli oldu

FATİH BATTAR

AHL Park Alışveriş Merkezi tarafından 1 Mayıs-15 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen ve her 75 TL’lik alışverişe bir çekiliş hakkının verildiği kampanya kapsamında büyük ödül Audi Q2’nin sahibi belli oldu.

Bugün saat 17.00’da AHL Park Alışveriş Merkezi’nde Çorum İkinci Noter Başkatibi Ebubekir Bulat ve Milli Piyango Çekiliş Ajansı yetkilisi Fatoş Öcal gözetiminde yapılan çekilişte Audi Q2’nin sahibi Emine Kuyma oldu.

377 BİN 450 BİLET ÇEKİLİŞE KATILMAYA HAK KAZANDI

Toplam 377 bin 450 biletin çekilişe katıldığı kampanyada ayrıca Audi Q2’nin yanı sıra Sony Ultra HD TV, HP Notebook, Samsung S7, Jonze Hoverboad (Elektrikli kaykay) ve Samsung Tablet için de asil ve yedek kura çekimi yapıldı.

Yapılan kura çekimi sonucu Sony Ultra HD TV asil talihlisi Leyla Elsüer, HP Notebook asil talihlisi Mesut Karaaslan, Samsung S7 asil talihlisi Kubilay Mert, Jonze Hoverboad asil talihlisi Öznur Amir ve Samsung Tablet asil talihlisi Feriz Eliaçık oldu.

Asil talihlilerin belirlenmesinin ardından yedek talihliler de belirlendi. Audi Q2’nin yedek talihlisi Hikmet Kaya olurken, Sony Ultra HD TV yedek talihli Ahmet Özden, HP Notebook yedek talihli Halit Alkan, Samsung S7 yedek talihli Süleyman Kabak, Jonze Hoverboad yedek talihli Havva Yücel ve Samsung Tablet yedek talihlisi Erkan Çevikgedey oldu.

ARAÇ DİŞ HEKİMİNE ÇIKTI

Çekiliş sonrası Audi Q2’nin asil talihlisi Emine Kuyma telefonla aranarak AHL Park AVM’ye çağrıldı. Emine Kuyma, yeni aracının anahtarını AVM Müdürü Ayhan Kocabaş’ın elinden aldı. Heyecandan duygularını anlatamayan Kuyma, AVM içinde arabasına binerek, korna çalmayı da ihmal etmedi. Diş hekimi olduğunu belirten Kuyma, arabası olduğunu ancak büyük ödülün kendisine çıkmasından dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti.

YENİ KAMPANYA EKİM AYINDA

AVM Müdürü Ayhan Kocabaş da açıldığı günden bu yana yaptığı kampanyalarla Çorum halkının yüzünü güldüren AHL Park Alışveriş Merkezi’nin yeni kampanyalarla Çorum’da herkesi araba sahibi yapmayı hedeflediklerini belirterek, Ekim ayında yeni kampanyanın başlayacağının müjdesini verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Heri
Heri - 2 yıl Önce

Bir seferde garibana şans gülsün arabası varmışda bu ikinciymişde şans bile olanı seviyor

Mustafa
Mustafa - 2 yıl Önce

İyi guzel ancak audi olacagina. Hundai olsun. 5 adet hundai dagitin be kardes.

...
... - 2 yıl Önce

Araba sanki zorla veriliyor gibi tepki vermiş talihli kişi.Birazda ihtiyacı olanlara çıksa diye düşünmeden edemiyor insan.

Heri
Heri - 2 yıl Önce

Bir seferde garibana şans gülsün arabası varmışda bu ikinciymişde şans bile olanı seviyor

Baran keskin
Baran keskin - 2 yıl Önce

Ne garip bütün ahl cekilislerinde araba ödülü ekonomisi iyi durumda okumuş güzel işi olan insanlara cikiyo. Son çekiliştede yine araba bir doktora cıkmış. Arabada garibanı sevmiyo:) sizce garip bir durum degilmi ?

murat
murat - 2 yıl Önce

Uçan kuşa borcu olanlar bile lüks otolara biner oldu. Nedir bu lüks oto çılgınlığı yahu? İtibarmı acaba...

Talihliyede hayırlı olsun diyelim ama, AUDI yerine en ucuzundan 4-5 tane polo dağıtın, daha paylaşımcı olun. Daha adil olsun. Herkes sevinsin..

Veysel ŞAHİN
Veysel ŞAHİN - 2 yıl Önce

Adil bir çekiliş olmuştur umarım..Alışverişlerimde ahl park daki mağzalar kesinlikle önceliğim olmayacak..!

Saat
Saat - 2 yıl Önce

Bir daha AHL den alış veriş yapmayacağım.Son hafta tam bir kaç fişi kaydettirmek ve çekiliş numarası almak için iki saat bekledim.Tabi ki sonuçtan hava aldım.Bir de...


SIRADAKİ HABER