BAKAN'LA YİNE GÖRÜŞEMEDİ!..

Gün boyu Bakan'la görüşme talebinde bulunan Canan Candan'ın eli yine boşa çıktı.

BAKAN'LA YİNE GÖRÜŞEMEDİ!..

EROL TAŞKAN

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’la görüşme çabası içerisine giren Canan Candan, Bakan’la yine görüşemedi.

Sitemizde yer alan haber üzerine Canan Candan’la iletişime geçilmiş, kendisini  belediye ziyaretinde Bakan’la görüştüreceklerini bildirmişlerdi.

Kendisine gelen telefon üzerine belediyeye giderek, Bakan Selçuk’un gelişini bekleyen Canan Candan, burada da Bakan’la görüşemedi.

Konunun içeriğini sorduğumuz danışmanlar, yetkili kişilerin kendisiyle görüştüğünü, talebinin alındığını bildirirken, Bakan’ın ziyareti boyunca Canan Candan’ın etrafı polisler tarafından çevrildi. Yaşadığı maduriyeti birinci elden Bakan Selçuk’a iletmenin kendisine vereceği psikolojik rahatlığa ulaşamayan Canan Candan, Bakan Selçuk’un arkasından bağırarak sesini duyurmaya çalıştıysa da başarılı olamadı.

Bakanlık görevlileri, çaresiz kadını ikna etmeye çalışarak, gerekli bilgilerin alındığını, gerekenin yapılması için talimat verileceğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2019, 16:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adam
Adam - 2 yıl Önce

Vatandasa uzak yoneticiler. Secimler olsaydi oy kaygisiyla durum farkli olurdu. Vatandasin sesini dinleyecek zamani bulamayan bakan olsa ne olur olmazsa ne olur

hulagu han
hulagu han - 2 yıl Önce

Kardeşimiz babasına bakabilmek.son demlerinde atasıyaa ilgilenmek ve hayır dualarını almak için istanbuldan gelmiş ve hayırlı bir evlat olarak atasina daha iyi bakabilmek için sesini duyurmaya çalışıyor.
Belediye sosyal hizmetler bu çığlığı duymadılar mı. Bakan a sesini duyurmak zorunda kaldı...Allah yardımcın olsun...sen evlat olarak görevini yapıyorsun.sırada kurumların görevini yapmasi...

Ismet
Ismet - 2 yıl Önce

Bakanin etrafindaki AKP liler yuzunden bakan zaman bulamadi yok rafineri gezdirelim yok belediye baskaninin projelerini sunalim bakani vatandasla bulusturmadan etrafina etten duvar olup gonderdiler

SIRADAKİ HABER