Bakanlardan geçmiş olsun mesajı

AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, bugün Çorum’da büyük hasara neden olan fırtına ve sağanak yağmur sonrası 3 bakanla görüştü.

Bakanlardan geçmiş olsun mesajı

AK Parti MKYK Üyesi Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, bugün Çorum’da büyük hasara neden olan fırtına ve sağanak yağmur sonrası 3 bakanla görüştü.

Çorum’da bugün ikindi saatlerinde etkili olan yağış ve kuvvetli fırtına nedeniyle ÇorumAdalet Sarayı, KYK HititKız Öğrenci Yurdu ve Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde büyük hasar meydana geldi.

Fırtınada zarar gören 3 bina ile ilgili olarak AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca ile bizzat görüştü. Görüşmede Bakanlar Çorum’a geçmiş olsun dileklerini iletirken, 3 binada oluşan hasarın da ivedilikle giderileceğini belirttiler.

AK Parti Milletvekili Ceylan, “Fırtına nedeniyle hastanenin duvarında yıkılma ve dökülmeler meydana geldi. Ancak sağlık hizmetinin sunumunda sıkıntı yok. Adliye Sarayı’nın çatısının 350 m2’lik alanında sorun oldu. KYK Hitit Kız Yurdu’nda ise hasar daha büyük. Öte yandan yurtta öğrenci bulunmayışı bizim için sevindirici. Allah beterinden saklasın. Bizim için önemli olan can kaybı yaşanmaması. Yine de hemşehrilerimizin mal kaybından dolayı üzüntülüyüz.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
isa ölçer
isa ölçer - 2 yıl Önce

Hasarın hep devlet binalarında olması tesadüf mü??

Galip karakas
Galip karakas - 2 yıl Önce

Yeni yapilan bu binayi yaptiranlardan derhal hesap sorulmali devlet malini calip yemek bizim ulkemizde var

Ah et
Ah et - 2 yıl Önce

Zarar gören binalar kamu binaları tesadüfmü

Hasbi
Hasbi - 2 yıl Önce

Neden eskilerde yokta yeni binalarda hasar var? Bu binalar hangi şartname ile hangi firmalar tarafından yapılmış ve kimler tarafından teslim alınmış bi hesap yapılacakmı? Daha yeni yapılan kamu binalarındaki bu enkazın sorumlularına bi hesap sorulsun lütfen.
Biz arayınca geçmiş olsun diyen bakanlara hiç bir şey demiyorum.

çorum çorum çorum
çorum çorum çorum - 2 yıl Önce

Vay be. gerçekten üç bakan ile görüştümü yoksa fırsattan istifade reklammı yapıyoruz ? sizden habersiz müdür atanırken, kararlar alınırken falan filan niye görüşemediniz ???

Çorumlu
Çorumlu - 2 yıl Önce

Öncelikle çok büyük geçmiş olsun.Rabbim beterinden saklasın.Bu olaylar neden hep kamu binalarında meydana geliyor.Bu binalar yapılırken neden iyi hesap kitap ve kontrolü yapılmıyor.Yapan mütaahhit firmalarına neden yaptırım uygulanmıyor.Yapanın yanına kar kalıyor.Tüyü bitmedik yetimin hakkı olan kamu malına parasına sahip çıkılmıyor.Rabbim cümlemizi islah eylesin.

emre
emre - 2 yıl Önce

yorumları okuyunca görüyorum ki vatandaş bazı şeyleri sorgular olmuş iyi gelişme var tüm çorumlulara geçmiş olsun dileklerimi en kalbi duygularımla belirtmek isterim Allah böyle felaketler yaşatmasın bir daha

Çorumm
Çorumm - 2 yıl Önce

Kamu binalarında rant olayından dolayı malzeme çalma olayı rahatlıkla yapılabiliyor.bence bakanlar gerçek yardımcı olucaklarsa bunu bir araştırma önwrgesi vererek araştırılsın.hastane adliye sarayı neden.?

SIRADAKİ HABER