'Başkan ikna edilmeli'

Önceki dönem Belediye Başkanı Avukat Muzaffer Külcü, Çorum FK'da yaşananları değerlendirdi. Külcü, Çorum FK Başkanlığı'ndan istifa ettiğini açıklayan Fatih Özcan'ın ikna edilmesi gerektiğine işaret etti.

'Başkan ikna edilmeli'

EROL TAŞKAN

Önceki dönem Belediye Başkanı Avukat Muzaffer Külcü, Çorum FK'da yaşananları değerlendirdi. Külcü, Çorum FK Başkanlığı'ndan istifa ettiğini açıklayan Fatih Özcan'ın ikna edilmesi gerektiğine işaret etti.

Görevi süresince Çorum Spor'un gelişimine yönelik çalışmalarıyla da dikkat çeken Muzaffer Külcü, kendi döneminde yaşadıkları zorlukları ve verdikleri mücadeleyi özetlediği açıklamasında şu değerlendirmelerde bulundu; "Çorum FK Başkanı Sevgili Fatih Özcan’ın açıklamalarını dün baştan sona büyük bir üzüntü ile dinledim. Duygusal ve sitem dolu bir veda konuşmasıydı.

BU ALEM CADI KAZANI GİBİ SÜREKLİ KAYNAR

Öncelikle belirtmek istiyorum ki Fatih Başkanın hakkında söylendiği iddia olunan nâhoş sözlerin belki 10 katını kendi hakkımda ve Çorumspor’da yöneticilik yapan başkaca arkadaşlar hakkında da duydum. Ne yazık ki bu alem, böyle cadı kazanı gibi sürekli kaynar. 51 saygın iş adamı arkadaşımız ve bizim hakkımızda davalar açıldı. Ama biz sevmekten yine de vazgeçmedik. Bedel ödemek pahasına sevdamızın peşinden gitmeye, yüreğimizin götürdüğü yere yürümeye hep devam ettik. Zaman zaman gönül kırgınlıkları oldu ama onları da atlattık.

ARTILARI EKSİLERİNDEN KAT BE KAT FAZLA

Kimse hatasız, kusursuz değildir. Elbette Fatih Başkanın da hataları, kusurları vardır. Şüphesiz ki artıları ve katkıları kat be kat fazla. Gün bunları konuşmak günü de değildir.

BİR GECEDE ÇORUMSPOR’DAN VAZGEÇTİLER

Biz Başkanlıktan ayrıldığımız zaman bir gecede Çorumspordan vazgeçtiler. O gün Fatih Başkan bu sevdaya sahip çıktı. Kulübü ortada bırakmadı. Bu şehre bir kupa getirdi. O gün herkes Fatih Başkanla fotoğraf çektirme yarışına girmişti. Çünkü o fotoğrafla adeta başarıya ortak olunuyordu. Olsun, o kadarı bile güzeldi.

SABIR GÖSTERMEK GEREKİR

Lakin futbol her yıl kupa kazanılan bir alan değil; beklemek, sabır göstermek gerekir. Değerlerimizi böyle hızlıca kaybedersek dönüşü olmayan bir yola mahkum olabiliriz.

DAHA İYİSİNİ VAAD EDEN GÖRÜNMÜYOR

Çayın taşı ile çayın kuşunu avlamak hesapları yapanlar varsa bu bize sadece zarar verir. Çorum FK’yı Fatih Başkanın getirdiği yerden daha ileriye götürmek elbette mümkün. Ama bugün daha iyisini yapmayı öngören, vaad eden birisi ne yazık ki ortada görünmüyor.

İKNA EDİLMELİLER

Bu şehrin tüm dinamiklerine çağrım Fatih Başkanın ve elin Antalyalısı diye tahkir edilmiş olunan, aslında çok büyük bir teşekkürü hakkeden Mustafa Şeker Beyefendinin ikna edilmesidir.

GÖNÜL KIRGINLIKLARININ ONARILMASI MÜMKÜNDÜR

Ben bu işin Fatih Başkan için bir sevda olduğuna gönülden inanıyorum. Yaşadıkları ve duyduklarından acı çekiyor olabilir. Bunu da anlamak mümkün. İnsanoğlu sevdikleri uğruna nice acıları yüreğine gömmüyor ki. Gönül kırgınlıklarının onarılması mümkün olabilir diye umut ediyorum.

ÇORUMSPOR’U DA KAYBEDECEĞİZ

Korkarım ki bu yapılmaz veya yapılamazsa sadece Fatih Başkan ve yol arkadaşı Mustafa Şeker’i değil ÇORUMSPOR’U da KAYBEDECEĞİZ.

Evet Ç O R U M S P O R’U  K A Y B E D E C E Ğ Î Z !!!

HERKESİ DÜŞÜNMEYE VE HAREKETE GEÇMEYE DAVET EDİYORUM

ÇORUMSPOR’a gönül vermiş herkesi; bu şehirde söz, imkan, yetki sahibi herkesi bu konuda düşünmeye ve harekete geçmeye davet ediyorum.

ÇORUMSPOR UĞRUNDA AĞIR BEDELLER ÖDEMİŞ BİRİ OLARAK BU ÇAĞRIYI YAPIYORUM

Bilinmelidir ki kaybettiğimiz her değer bizim değerimizdir. Bu çağrıyı Çorumspor uğrunda çok ağır bedeller ödemiş bir insan olarak yapıyorum."

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2021, 00:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih
Salih - 3 hafta Önce

Birisi yaptığı büyük eserleriyle yaptığı stadiyla terminaliyle kapalı spor salonu kent park kültür merkezleri aksemsettin camii ilahiyet fak.yeni belediye hizmet binası daha neler neler yapan bir eski belediye başkanı diğeride takım 3.liglerde surünürken takımı 2.lige çıkaran ve 1.lig için yırtınan fedakar cefakar başkan.İkisinide çok seviyoruz.Ve diyorum ki ikisine de hakkım sonuna kadar size helal olsun ama bu meydanıda bu köstek zihniyete boş birakmamalarını kendilerinden bilhassa rica ediyorum.Saygılar sevgiler başkanlarım.

Veliye Cevap
Veliye Cevap - 3 hafta Önce

Veli kardeş sen basketbol voleybol maçlarina git.Biz Futbol aşiğıyız.Bir sehrin takımı Süper lige çıktığında bundan iyi tanıtım mı olur.Bak Trabzonspor bak Bursaspor anladın sen onu.Sen gelme maçlara boşver.Hayret birsey yağ.

emre
emre - 3 hafta Önce

iş yapanın kıymetinin bilinmediği bir şehir malesef çorum başkan iyi işler yaptı fakat çok yalnız bırakıldı

...
... - 3 hafta Önce

Hadi yine yalvarınmı diyorsun insanlara?

Veli
Veli - 3 hafta Önce

Birakin mimletin parasini futbola ve futbolculara yatirmayi kaprisli adamlarla ugrasmayi 1.lige ciksa ne olacak superlige ciksa ne olacak o ligde kalsin diye milletin sanayicinin daha fazla parasi gidecek corumun adini baska seylerle duyurun bize Corumu amir gibi parasiz reklam yapacak yigidolar lazim Ahlatcilar lazim illada sporda isim yapak diyosaniz baskette voleybol da baska branslarda corumun ismi olsun

HAKKA TAPAN
HAKKA TAPAN - 3 hafta Önce

Ne başkanmis arkadaş yalandan Mesut Özil haberi ile dünyaya duyurdular .Çorum spor kulübü lav edilsin.altyapi kulübü kurulsun.stadda tesislerde buna tahsis edilsin.Klubun borcluluk durumunada bakmak lazim bu arada .

SIRADAKİ HABER