Behçet Filiz, Özel Hastane kadrosunda

Çorum Özel Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kadrosuna Uzm. Dr. Behçet Filiz’i de ekleyerek hekim kadrosunu daha da güçlendirdi.

Behçet Filiz, Özel  Hastane kadrosunda

Çorum Özel Hastanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kadrosuna Uzm. Dr. Behçet Filiz’i de ekleyerek hekim kadrosunu daha da güçlendirdi.
Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan Bilgili, Çorum halkına kaliteli hizmet sunmayı ilke edindiklerini ve bu doğrultuda yoğunluğu çok fazla olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü için Uzm. Dr. Behçet Filiz’i kadrolarına kazandırdıklarını ifade ederek, “Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünde 1 uzman hekim ve 2 fizyoterapist ile halkımıza hizmet veriyoruz. Kadromuzda Uzm. Dr. Behçet Filiz, Fizyoterapist Burcu Kumral Eftekin ve Fizyoterapist Kenan Ilıcalı olmak üzere deneyimli ve alanında uzman hekim ve fizyoterapistlerle halkımızın ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Hastanemiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon servisinde 13 yatakla ve uzman personelimizle hastalarımıza hizmet vermektedir. Halkımıza sunduğumuz hizmetler gün geçtikçe kalitesini yükseltmektedir. Hastanemiz yatak kapasitesini ve hizmet çeşitliliğini arttırarak Çorum'a ihtiyacı olan güzel bir tesis sunmaktadır.'' diye konuştu.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Uzm. Dr. Behçet Filiz, Çorum Özel Hastanesi'nde Çorum halkına hizmet vermekten gurur duyduğunu belirterek, hastanenin güçlü kadrosunda yer almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Filiz, halkın taleplerine ve ihtiyaçlarına doğru şekilde cevap vereceklerini de sözlerine ekledi. 

 

BEHÇET FİLİZ KİMDİR?
Uzm. Dr. Behçet Filiz 1987 yılında Ankara'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara'da tamamladı. Tıp Fakültesini Gülhane Askeri Tıp Akademisi ve Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladı. Uzmanlığını da Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nde tamamlayan Filiz, Erzurum İspir Devlet Hastanesi ve Bartın Devlet Hastanelerinde görev yaptı. Evli ve bir çocuk babası olan Filiz alanında çok sayıda eğitime sahip. 
2016-2017 yıllarında Nöralterapi eğitimini, 2017 yılında Sağlık Bakanlığı onaylı ve sertifikalı Akupunktur Uygulaması, Kupa Uygulaması eğitimlerini tamamladı. 2018 yılında Sağlık Bakanlığı onaylı ve sertifikalı Ozon Uygulaması eğitimini aldı. Yine 2018 yılında Türkiye Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Derneği tarafından düzenlenen kurslarda PRP, Kineziotaping, Tendon Yaralanmalarında Rehabilitasyon, Kas İskelet Sistemi Hastalıklarında Mezoterapi Eğitim sertifikalarını aldı. 
2017 yılından beri Sağlık Bakanlığı onaylı ve sertifikalı Osteopati eğitimini almaya devam ediyor. Hastaların muayene ve tedavilerinde fizik tedavinin yanı sıra eğitimini almış olduğu bütün bu tedavi yöntemlerini uyguluyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER