Bir demet çiçekle teşekkür

Bir demet çiçekle teşekkür

Çorum Ülkü Ocakları, sağlık çalışanlarının otomobillerine bir demet çiçek bırakarak farklı bir yöntemle teşekkür etti.

Pandemi döneminde büyük bir özveri ile mücadele eden Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi sağlık çalışanlarına teşekkür etmek amacıyla arabalarına çiçek bırakıldı.

Covid-19 servislerinde görev yapan sağlık çalışanları ile bir araya gelen Çorum Ülkü Ocakları Başkanı Orhan Tosik, sağlık personelleriyle sohbet ederek, başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Tosik, “Tıbbiyeli ruhuyla aylardır sürdürmekte olduğunuz özverili çalışmalarınız, insan üstü bir çabayla yürüttüğünüz mücadeleniz, Türk milletinin ve Türk milliyetçilerinin hafızasında silinmez izler bırakmıştır." dedi.

Bu şerefli mesleği icra ederken sevdiklerini, ailesini dahi ikinci planda tutmak zorunda kalan sağlık ordusunun her kademesine minnettar olduklarını ifade eden Tosik, Ülkü Ocakları olarak her daim sağlık çalışanlarının yanında olacaklarını söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2020, 16:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasta
hasta - 5 ay Önce

112 çalışanları fotoğraf çekinirken örnek olmam babında maske takaydınız bari müdürlük maskemi vermiyor....

Hemşire
Hemşire - 5 ay Önce

Sağlık çalışanlarını sürekli devlet özel diye ayırmaktan vazgeçin hepimiz risk altındayız özeldekinin canı can değil her yerde bu ayrımın yapılması bizleri üzüyor bence motivasyon özel devlet belirtmeksizin herkese gerekiyor

SIRADAKİ HABER