Bisiklet ve doğaseverler bu etkinlikte buluştu

Çorum Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, Çorum Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Mahmut Atalay Gençlik Merkezi ve İnsani Değerler Platformu Çorum Şubesi tarafından...

Bisiklet ve doğaseverler bu etkinlikte buluştu

FATİH BATTAR

Çorum Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, Çorum Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Mahmut Atalay Gençlik Merkezi ve İnsani Değerler Platformu Çorum Şubesi tarafından “Pedallar Baharda Başka Dönüyor” konulu bisiklet turu organize edildi.

Çorum halkının doğa ile bütünleşmesi, bisiklet sürerek sağlıklı yaşama bilincinin oluşturulması ve ailesiyle birlikte sosyal bir etkinlik içerisinde bulunması amaçlı yapılan bisiklet turu etkinliği kapsamında katılımcılar bisikletleri ile Çomar Barajı etrafında bir tur attı.

Yüzlerce bisiklet ve doğaseverin katıldığı etkinliğe Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Gençlik Spor Hizmetleri İl Müdürü Haşim Eğer, Çorum Belediyesi Tesisler Müdürü Mahmut Yabacı, Çorum Belediyesi Spor Hizmetleri Müdürü Nadir Solak, STK temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Etkinlik sonunda etkinliğe katılanlar arasında çekilişle 6 kişiye bisiklet hediye edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER