Bisikletleri süsleyin, Çorum turu başlıyor

‘Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’ 19 Eylül Pazar günü Çorum’da gerçekleştirilecek.

Bisikletleri süsleyin,  Çorum turu başlıyor

ENİSE AĞBAL ÜŞÜMÜŞ
‘Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’ 19 Eylül Pazar günü Çorum’da gerçekleştirilecek.

Çorumlu kadınlar bisikletleriyle ‘Süslü Kadınlar Bisiklet Turu’na katılmak üzere Kadeş Barış Meydanı önünde toplanacak ve ardından Saat Kulesi, Çorum Müzesi istikametinde bisiklet sürüşü yapacak.

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu Organizasyonu adına açıklama yapan Melek Gizem Çataroğlu, basın açıklamasının ardından başlayacak Çorum turundan sonra yine Kadeş Barış Meydanı’nda müzikli eğlence yapılacağını belirterek tüm kadınları etkinliğe davet etti.

Çataroğlu, bisiklet kiralama noktalarının Facebook Çorum Süslü Kadınlar Bisiklet Turu etkinlik sayfası ve corumskbt instagram sayfasından duyurulacağını kaydetti.

‘Dünya Otomobilsiz Kentler Günü’ kapsamında bisikletin günlük hayatın bir parçası olmasına dikkat çekmek amacıyla düzenlenen Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, kadınların toplumda daha fazla görünürlüğünü sağlamak, kendilerini temsil etmelerine fırsat vermek ve güvenli bisiklet altyapısı talebini pekiştirmek için her yıl düzenleniyor.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2021, 11:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
tehlike lgbt
tehlike lgbt - 3 gün Önce

bunlar çorumda örgütlenen lgbt sapıklarıdır. arka taraftaki kadına dikkat edin. istanbul sözleşmesini savunuyoruz diye çıktıklarında yine aynı kişiler vardı. dikkat

SIRADAKİ HABER