‘Bizleri hiç yalnız bırakmadınız’

Hürriyet Meydanındaki kutlamalarda konuşma yapan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Çorum’un yine Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıktığını belirterek, “Allah birliğimizi daim eylesin.

‘Bizleri hiç yalnız bırakmadınız’

M.BURAK YALÇIN
Hürriyet Meydanındaki kutlamalarda konuşma yapan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Çorum’un yine Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıktığını belirterek, “Allah birliğimizi daim eylesin. İlk günden beri bu dava hak ile batıl arasında hakkın davasıdır. Bu dava Habil ile Kabil’in davasında Kabil’in davasıdır. Bu dava Firavun ile Musa Peygamber davasında Musa Peygamber davasıdır. Fatih Sultan’ın davasıdır, dünya 5’ten büyüktür diyen Recep Tayyip Erdoğan’ın davasıdır” dedi.

Halil İbrahim Aşgın’ın Çorum’un bütün renklerini kucaklayacağını da belirten Erhan Akar, “Şükürler olsun bugün yine bize zafer yaşattınız. Allah razı olsun. Bizleri hiç yalnız bırakmadınız. Biz ayrıştırmaya değil birleştirmeye geliyoruz. Halil İbrahim Başkan, MHP’lisi, CHP’lisi ile Çorum’un bütün renklerini kucaklayarak bütün Çorum’a hizmet edecektir” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER