‘Bu seçimin şakası yok’

AK Parti Çorum Teşkilatı dün Kunduzhan Mahallesi Devane TOKİ Konutları’nda açıkhava mitingi düzenledi.

‘Bu seçimin şakası yok’

RECEP MEBET
AK Parti Çorum Teşkilatı dün Kunduzhan Mahallesi Devane TOKİ Konutları’nda açıkhava mitingi düzenledi.
Mitinge AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Adayları, teşkilat yöneticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

AHLATCI: ‘TÜRKİYE’NİN BEKA SEÇİMİ’
Sunuculuğunu Osman Akar’ın üstlendiği programın açış konuşmasını AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatcı yaptı.
31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’ne sayılı günler kaldığını anlatan Yusuf Ahlatcı, “Vatan ve millet düşmanları, yurt içinde ve yurt dışında yek vücut olarak AK Parti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef alıyor” dedi.
“Sadece bir yerel seçim yapmayacağız, Türkiye’nin bekasını oylayacağız” diyen Ahlatcı, “Gezi olaylarını hatırlıyorsunuz. 15 Temmuz’da darbe olacak deselerdi inanır mıydınız? Yurt içinde ve yurt dışındaki şer güçlerin nasıl birlikte hareket ettiklerini görüyorsunuz. Her girişimlerinde başarısız olan çevreler, 31 Mart’ta Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ı yenmek istiyorlar. Milletin adamını yalnız mı bırakacağız? Elbette hayır, bunun için Çorum’da ya adayımız Halil İbrahim Aşgın’ı başkan seçeceksiniz ya da ezanı ıslıklayan zihniyeti” diye konuştu.

 

AKAR: ‘OYNANAN OYUNLARI GÖRMEK LAZIM’
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, “Türkiye ve dünyada Müslümanlar üzerinde oynanan oyunları görmemiz lazım” dedi.
31 Mart’ın öncekilerden çok farklı bir seçim olduğunu vurgulayan Erhan Akar, “Ülkemizde bazı sorunlar olabilir ama bunları çözecek bir liderimiz var” ifadelerini kullandı.

“Şer ittifakı karşısında Cumhurbaşkanımızı ve vatanımızı sahipsiz bırakmayacağız” diyen Akar, AK Parti’nin zaferinin dünyadaki tüm mazlumların da zaferi olacağını kaydetti. 

Akar, “Yeni Zelanda’daki teröristin dahi hedef aldığı bir liderimiz var. Cumhurbaşkanımız’a suikast düzenlenmesini isteyenlere bu millet liderini yedirmez. Müslümanlar üzerinde oyunlar çevirenler bizden kurtulsalar dahi tarihin azabından, Allah’ın gazabından kurtulamayacaklar” diye konuştu.
 

AŞGIN: ‘BİZİM PROJELERİMİZE ONLARIN HAYALLERİ YETİŞEMEZ’
AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, “Bizim projelerimize diğer adayların hayalleri yetişemez” diye konuştu.
Devane TOKİ’de gerçekleşen mitingde vatandaşlara hitap eden Halil İbrahim Aşgın, “Bu projeleri hangi parayla yapacaksın diyorlar. Tıpkı Cumhurbaşkanımız’a Marmaray’ı, 3. Havalimanı’nı, 3. Köprü’yü nasıl yapacağını soranlar gibi... O eserler nasıl yapıldıysa bu projelerde inşaallah devletimizin imkanları ile Çorum’da hayat bulacak” dedi.

“Projesi olmayan adaya oy vermeyin” çağrısında bulunan Aşgın, “Bu şehir için hayalleri olan, projesi olana oy verin. Biz bu konuda iddialıyız. Projelerimizi ilan ettik. Adaylardan biri ‘Bize mega proje lazım değil’ diyor. Bunlar kendilerine güvenmiyorlar. Belediye Başkanı seçileceklerine ve bu şehri yöneteceklerine inanmıyorlar. Projelerimizin altına yorum yazan başka bir adaysa zeka pırıltılarını boşuna harcamasın. Lafla peynir gemisi yürümez. Çorumlu, projesi olmayanların peşine düşmez. Herkes konuşur, AK Parti yapar” şeklinde konuştu.
‘Reis’e selam, Aşgın’la devam’, ‘Çorum Aşgın’a, Aşgın bize emanet’, ‘Çorum Aşgın’la güzelleşecek’ sloganları eşliğinde konuşmasını sürdüren Belediye Başkan Adayı Aşgın, Yeni Zelanda’da Müslümanları hedef alan menfur saldırıları da kınadı.

 

CEYLAN: ‘BU SEÇİMİN ŞAKASI YOK’
Devane TOKİ’de düzenlenen mitingde konuşan AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, “Bu seçimin şakası yok. 1 Nisan’da oyunlar bozulsun, yüzümüz gülsün istiyorsak çok çalışmamız gerek” dedi.
“10 yıl önce Devane’de böyle binaları hayal dahi edemezdik. İçinde bulunduğumuz bu güzel site AK Parti’nin eseri” diyen Ahmet Sami Ceylan, Mimar Sinan Mahallesi’ne de yeni toplu konut alanları kazandırılacağı müjdesini verdi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi’nin Türkiye’nin geleceği açısından büyük önem taşıdığını dile getiren Ceylan, şunları söyledi:
“Bu ülkeye 15 Temmuz’u yaşatanları sevindirmemek için 31 Mart’ta Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında durmamız lazım. O nedenle bu seçim, tamam mı, devam mı kararının verileceği bir seçim. Türkiye’yi kaosa sürüklemeye çalışıyorlar. 7 Haziran’da az bi sendeledik, yaşananları hep birlikte gördük. Bu seçimin şakası yok. 1 Nisan’da oyunlar bozulsun, yüzümüz gülsün istiyorsak çok çalışmamız gerek. Bu seçimde herkes AK Parti’ye kaybettirmek için çalışıyor. Bizse onlara karşı çok çalışarak cevabımızı vereceğiz. Türkiye için beka seçimi olan 31 Mart, gelecek için de tercih vakti. Aksi bir durumda bugünkü gibi huzur ve güvende olamayız. Ülke bölünme ile karşı karşıya. Vatan için, bayrak için, ezanların dinmemesi için 31 Mart’ta zafere ulaşmak için herkesin çok çalışması lazım. 31 Mart sonrası Türkiye’nin yükselişini hep birlikte göreceğiz. Bugüne kadar hastaneler, okullar, yollar yaptık. Çorum’u ve ilçelerimizi doğalgazla buluşturduk ve buluşturmaya devam ediyoruz. Köylerde insanımızın ayağını çamurdan kurtardık. Herkesin hayatına dokunan icraatları hayata geçirdik. Bu işi 31 Mart’ta da zaferle noktalayacağız inşaallah.”
Yapılan konuşmaların ardından sırasıyla sahneye davet edilen AK Partili İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi adayları da vatandaşları selamladılar.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 22:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet
ahmet - 2 yıl Önce

Acilen hastaneye romatoloji hemotoloji doktoru istiyoruz.İnsanlar mağdur durumda yardımcı olun Sayın seçilmişler.

neden
neden - 2 yıl Önce

Eski belediye başkanı döneminde olmayan beka sorunu hangi başkanın seçilmesiyle ortaya çıkacak bunu anlamakta zorlanıyorum . Görevden hangi sebeple alındığını dahi öğrenemediğimiz eski belediye başkanı hakkında ortada dolaşan söylentiler eğer doğruysa yeni dönemde bu durumdan daha vahim bir durumun ortaya çıkabileceğini düşünmek bile istemiyorum. Kim seçilirse seçilsin mali açıdan onu çok iyi şeylerin beklediğini zannetmiyorum. Siyasetçilerin koltuk sevdasından vaz geçip gerçek bir vatansever gibi düşünerek görev yapmadığı sürece kim gelirse gelsin fark etmeyecek. Bunun içindir ki adalet , liyakat , iyi ahlak ve temiz siyaset gerekirrrrrrrrrrrr.

Köyden haberler
Köyden haberler - 2 yıl Önce

Bu akşam köye gitmiştim.O arada MHP liler köye seçim çalışmasına geldi.Köydeki duruma baktım.Vatandaşın yaklaşımını dinledim.Gördük ki!AKP eriyor.Geçmiş olsun.Ahmet Sami bey!Partinizin ülke genelinde alacağı şimdiden yazayım.%30,daha sert tepki olursa,%27...O full çeken köyler çözülmüş,İç Anadolu da MHP rüzgarı var.Tıpkı 1999 seçimleri gibi...Hele MHP de bir ilçe başkanı var,yüzü gülüyor,sade ve samimi konuşuyor.

Şaka
Şaka - 2 yıl Önce

Milletin sesine kulak verilmezse gerçekten bu işin şakası yok.

YAŞAR YILDIZ
YAŞAR YILDIZ - 2 yıl Önce

Niye hükümet mi seçiyoruz belediye başkanı seçiyoruz ekonomi mi sarsılacak bu tür konuşmalar hep ortamı geriyo milleti süründürüyo en çok zengin ve fırsatcının işine yarıyo bu seçim size ders verme zamanı memleketinizi seçim zmanı hatırlamanızı seçimden sonra unuttunuz için sizi uyandırma zamanı olacak ozaman ula diyeceksiniz

iskilipli
iskilipli - 2 yıl Önce

iskilip in durumuda çoook kötü tepeden inme eski belediye başkanı ile devam edilirse durum vahim olacak.. halkı dinlemez kendinize göre davranırsanız vatandaşda kendini saymayanı saymaz...

Bendeniz
Bendeniz - 2 yıl Önce

Sakasi mi yok? Bence bu surecle ilgili hersey saka gibi.

Abart
Abart - 2 yıl Önce

Ya sanki cumhurbaşkanı seçiyoruz. Ne kadar abarttin hangi parayla yapicaksiniz diyoruz çünkü borclari kendi partiniz yaptı. Çünkü sizin partinizin belediye başkanı yolsuzluk sebebiyle görevden alındı, çünkü sizin hakkınızda da davalar var ve akp bunları koruyor. Azıcık cesaret edip kendi fotoğrafınızı bile Billboard a bastiramiyorsunuz sanki çorumu RTE yoneticek. Cumhurbaşkanı geldi havaalanına dair tek kelime etmedi şimdi diyorsunuz ki havaalanına olumlu bakıyor. Seçime yakın nerden atarsak hesabı boş yapmayın artık ya


SIRADAKİ HABER