Buharaevler, Belediye hizmetlerinden memnun

Buharaevler Mahallesi Muhtarı Abdulkadir Erdoğan, “Vatandaşlarımız, mahallemize sunulan Belediyecilik hizmetlerinden memnun” dedi.

Buharaevler, Belediye hizmetlerinden memnun

RECEP MEBET

Buharaevler Mahallesi Muhtarı Abdulkadir Erdoğan, “Vatandaşlarımız, mahallemize sunulan Belediyecilik hizmetlerinden memnun” dedi.

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Zeki Gül ve Başkan Yardımcıları Turhan Candan ile Alper Zahir’i kabulünde konuşan Abdulkadir Erdoğan, Buharaevler sakinlerinin kamu imkanlarından en iyi şekilde istifade ettiğini söyledi. Asfalt yol ve su gibi altyapı işlerinin yanı sıra geride kalan dönemde Buharevler’e 3 adet mescit, 1 adet camii, 1 adet kültür merkezi, 1 adet ilkokul, 4 adet Kuran Kursu, 7 adet park yapıldığını anlatan Erdoğan, 3 adet caminin de tadilattan geçirildiğini hatırlatarak emeği geçenlere teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
kadir kalın
kadir kalın - 3 yıl Önce

Neden 5. cadde civarına Yunus marketin altındaki o büyük boş arsaya eğitim kampüsü yapılmaz. anaokulu ilkokul ortaokul lise yapılsa fena mı olur. görseniz camilerde 10 kişi yok ama sınıflarda 40'ar öğrenci var. Allah'tan reva mı?

uğur bey
uğur bey - 3 yıl Önce

Adnan Özejder Caddesi ile Dr. Sadık Ahmet Caddesinde karşılıklı olarak geçerken asfalt çok bozuk kasis gibi her geçişte dua alıyorsunuz bilginize. sadık Ahmet Caddesinin asfaltı da çok bozuk ilgilenirseniz seviniriz.

Aydın
Aydın - 3 yıl Önce

Muhtar ne iş yapıyor hiç mahallenin sorunlarınla ilgilendi mi Seçim zaman gelir İlk seçildiğinde 5 cadde ki boş yer için söyledim ilk okul için kime söyledim ancak maaş almayı külliyeye gidip boy gösterisi yapıyor.Muhtarları kaldırsınlar hiç bir fonksiyonu yok. Boş dan yere maaş alıyorlar Bu yıl Bekir Aksoy İlk Okulu tadilata geçecek diyorlar Bizim çocuklarımız İbrahim çayırda yeni yapılan okula gönderilecekmiş orası çok uzak 5 caddedeki boy araziye okul yapılmasını istiyoruz.

SIRADAKİ HABER