Büyük’e veda yemeği

İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük için veda yemeği düzenlendi.

Büyük’e veda yemeği

İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük için veda yemeği düzenlendi.
Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Seyit Ali Büyük için Öğretmenevi’nde verilen veda yemeğine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, şube müdürleri ve okul müdürleri katıldı.


Yapılan açıklamaya göre, yemek öncesinde her kademeden okul müdürleri adına birer konuşmacı duygu ve düşüncelerini ifade etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, katılımcılara teşekkür ettiği konuşmasında, “Sevdamız işimizdi, memleketimizdi. Vatanımız, memleketimiz için en güzelini yapma gayreti içerisinde olduk. Biz sizi kardeş gördük, arkadaş olduk.  Bir ekip olarak birlikte çalıştık. Ne yaptıysak sizinle yaptık. Çocuklarımızı mutlu geleceğe götürme noktasında dertli olmaya çalıştık. İyi şeyler yaptıysak Rabbimin yardımı ve iyi takım olmamızın neticesiydi. İki günü eşit olan zarardadır anlayışıyla bu ülke için bu çocuklar için daha çok çalışmaya daha verimli olmaya gayret ettik. Beş yıl bir ay birlikte geçirdik. Çorum'u hiçbir zaman unutmayacağım. Konya'da kapımız her zaman size açık. Bu duygularla hepinize saygılar ve sevgilerimi sunuyorum." diyerek sözlerini tamamladı. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER