Caddelerde ücretli otopark yeniden başlıyor

Gazi ve İnönü Caddesi’nde ücretli otopark  yeniden başlıyor.

Caddelerde ücretli otopark yeniden başlıyor

FATİH BATTAR

Gazi ve İnönü Caddesi’nde ücretli otopark  yeniden başlıyor. Çorum’da trafiğin rahatlatılması için Ocak ayında Belediye Meclisi caddelerde ücretli otopark başlatılması kararı alınmıştı.

Kararın ardından Gazi ve İnönü Caddeleri’nde 385 araçlık yol üstü otopark yerleri 27 Ocak’ta açık artırma usulü ihale çıkıyor.

Yıllık muhammen bedeli ise 80 bin TL olan ihale ile Gazi ve İnönü Caddesi 3 yıllığına kiraya verilecek.    

Detaylı bilgi için tıklayınız

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2021, 17:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Veli
Veli - 2 ay Önce

Belediyenin ne yaptigi belirli degil 1 ay once bisiklet yolu yapacagini soyledi simdi ipark icin haleye cikariyor Anlasilir gibi degil , yazik

Adam
Adam - 2 ay Önce

Elektronik park bileti alma cihazlari koy caddeye millet banka kartiyla bilet alarak parketsin aracini ne ihalesi bisiklet yolu simdi uc sene ertelendimi hani sagli sollu bu caddelerde bisiklet yolu olacakti

Hamit Köroğlu
Hamit Köroğlu - 2 ay Önce

Sayın belediye başkanı . Önce :) bisiklet :) yolu :) yaptı :) dubalar :) koydu :) kim :) bilir :) ne :) kadar :) para :) harcadı. :) Şimdi :) de :) otopark :) yapacakmış :) Sen :) bizi :) güldürdün :) Allah'ta :) seni :) güldürsün :) emi :) başkannn :)

emre
emre - 2 ay Önce

ZATEN DARACIK YOL BİRDE PARK YAPILACAKMIŞ BELEDİYEMİZ ÇOK VİZYONER BU KADAR DAHİYANE FİKİRLERİYLE ÇORUM UÇUŞA GEÇECEK

osman
osman - 2 ay Önce

NOLDU BAŞKAN BİSİKLET FALAN DİYODUN, SAĞI SOLU YOLLARI BOYADIN ŞİMDİ NİYE ÇARK ETTİN

Kadir
Kadir - 2 ay Önce

Süper bir karar.caddede adam evin önüne koyuyor Aksama kadar orada duruyor ne dortlu yanıyor ne bisey.bizde don babam dön..1tl olsun trafik rahatlar.

Gazi  İnönü
Gazi İnönü - 2 ay Önce

Çorum belediyesinin 80 bin tl ye mi ihtiyacı var. Yoksa sayın başkan bisiklet yoluna harcadığı israfın bedelini almak için mi kiraya çıkıyor. Sn başkan ilk aday oldğu gün bir çok insan umutlanmıştı. Fakat görüyorum ki sizdende de bir halt olmaz.

SIRADAKİ HABER