Cansuyu’yla yürekler ısınıyor

Cansuyu Derneği’nin içleri ısıtan yardım faaliyetleri hız kesmeden devam ediyor.

Cansuyu’yla yürekler ısınıyor

Cansuyu Derneği’nin içleri ısıtan yardım faaliyetleri hız kesmeden devam ediyor.

Kış şartlarının hâkim olduğu bugünlerde temel kış ihtiyaçlarını muhtaçlara ulaştıran Cansuyu Derneği Çorum Şube Yönetim Kurulu üyesi Emrah Öztekin, “Kurmuş olduğumuz diyaloglar çerçevesinde Alaca ilçesi İmam Hatip Ortaokulunda ‘Çocuklar Üşümesin’ sloganı ile öğrencilerimize ayakkabı-bot dağıtımında bulunduk. Unutmayacağımız ve unutturmayacağımız yeni bir ayakkabı hediye edildiğinde içindeki heyecanı dışında hissettiğiniz, okula giderken ayakları üşüyen kendisi küçük, umutları büyük kardeşlerimiz var. Cansuyu derneğimize yapılan başvuruları değerlendirip yerinde araştırma yaparak ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin direkt kendilerine bizlere verilen emanetleri ulaştırıyoruz.” dedi.

Açıklamasında hayırseverlere de seslenen Öztekin, “Siz de Cansuyu derneğimizle iletişime geçerek bu kardeşlerimizin yüzünün gülmesini sağlayabilirsiniz. Bu soğuk günlerde yardıma muhtaç kişileri unutmayan hayırsever bağışçılarımızdan da Allah razı olsun.” dedi.   

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adam
Adam - 2 yıl Önce

Yardima muhtac Ogrencilerin fotoraflanmasini dogru bulmuyorum

Bedri sami
Bedri sami - 2 yıl Önce

Çocukların yüzünü göstermeseniz iyyidi alandanda verendende Allah razı olsun

ali seydi
ali seydi - 2 yıl Önce

maşaAllah. Allah kabul etsin. yardımların yerine ulaştığının ispatlanması için foto çekilmesi iyi bişi. ama çocukların yüzü gösterilmeseydi daha iyi olabilirdi.. yardım yapan arkadaş bir dahai sefere çocukları arkadan/yandan vs. foto çekerse daha sağlıklı olur.
Rabbim kolaylıklar versin..

Adam
Adam - 2 yıl Önce

Dinen bu bir iyilik degildir. Bu bir Reklam dir. Cansuyu dernegini kiniyorum

SIRADAKİ HABER