Çelik’ten Milli Eğitim’e sitem

İl Genel Meclisi Ağustos ayı dördüncü toplantısında gündem dışı söz alan Ortaköy İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Çelik, Milli Eğitim Müdürlüğüne sitem etti.

Çelik’ten Milli  Eğitim’e sitem

M.BURAK YALÇIN

İl Genel Meclisi Ağustos ayı dördüncü toplantısında gündem dışı söz alan Ortaköy İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Çelik, Milli Eğitim Müdürlüğüne sitem etti.

Mustafa Çelik, İnalözü Ortaokulu’nun çevre duvarı ihtiyacı olduğunu ve çevre düzenlemesinin yapılması gerektiğini belirterek, konuyu İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ilettiğini söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ilgilenmediğini iddia eden Çelik, “Gidip bakma tenezzülünde dahi bulunmuyorlar. Planlama yaptık, geleceğiz diyorlar gelmiyorlar. Söz konusu okula 16 köyden öğrenci geliyor. İhtiyaçlar okullar açılmadan önce yapılsın.  Parke işini İl Özel İdaresi yapacak. Yapmıyorsalar bu işi bıraksınlar” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yakup akkuş
Yakup akkuş - 4 yıl Önce

Sayın çelik in yapmış olduğu işleri gururla takip ediyoruz siteminde haklı olduğunu bildiğimizgibi sorumluluk alanlarındada yapılması gerekenler için oldukca yoğun bir caba içerisinde olduğunuda biliyoruz kendisine yaptığı hizmetlerden ötürü çorumlu bir hemşerisi olarak teşekkürü borç bilir başarılarının devamını diliyorum

Bakı yorulmaz
Bakı yorulmaz - 4 yıl Önce

Haklısın ali bey ama bu milliegitimciler hangi okulun bakımını doğru yapıyorlar siz takipçi olduğunuz için teşekkür ederim

Çorum
Çorum - 4 yıl Önce

Sayın çelik güzel konuşmuş milli eğitim inşaatından sorumlu müdür ve teknik personel niye gidip bakmamış?

SIRADAKİ HABER