Çerikçi güven tazeledi

S.S. Çorum Hitit Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 4. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Çerikçi güven tazeledi

FATİH BATTAR
S.S. Çorum Hitit Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 4. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi.

Tek liste halinde yapılan seçimde mevcut başkan Erdoğan Çerikçi güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Afra Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen genel kurula CHP İl Başkanı Mehmet Tahtasız, Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir, Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ÇESOB) Başkanı Rcep Gür, Borsa Başkanı Naki Özkubat, esnaf odaları başkanları ile kooperatif üyeleri katıldı.

Toplantının Divan Başkanlığını Hasan Yılmaztürk, katip üyelikleri ise Vahap Akyol, Selim Süleyman Metineren, Döndü Eraslan yaptı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan programda bir konuşma yapan S.S. Çorum Hitit Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Erdoğan Çerikçi; “2016 yılında kurulan kooperatifimiz bugün 4.genel kurulunu yapıyor. En son 2018 yılında yaptığımız genel kurulda ilk günkü gibi çalışmalarımıza heyecanla devam etme sözü vermiştik. Bugün de aynı heyecanla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Elimizden geldiği kadar kooperatif üyelerimize hizmet vermenin gayreti içindeyiz. Genç bir kooperarifiz. İlk günkü heyecanla çalışan bir yönetim ve ekibimiz var. 106 kişiyle kurulan kooperatifimiz bugün 750 üyeye ulaştı. Hedefimiz üye sayımızı 1500’e çıkarmak. 5 yıl önce 75 bin lira kredi vererek başlamıştık bugün 225 bin lira kredi veriyoruz. Kısa sürede başarılı çalışmalara imza attık.” dedi

Kurulda gelir-gider, faaliyet ve denetim raporları okunarak ibra edildi. Ardından seçimde geçildi. Yapılan seçimde Erdoğan Çerikçi, tek başına girdiği seçimde güven tazeleyerek yeniden S.S. Çorum Hitit Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanı seçildi.

S.S. Çorum Hitit Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetiminde de şu isimler yer aldı:

Erdoğan Çerikci, Mehmet Murat İlter, Elvan Şen, Ersan Özdemir, Halil Yılmaz.
Denetim Kurulu: Kadir Baycu, Ekrem Toydemir
Bölge Birliği Temsilcileri:
Erdoğan Çerikci, Mehmet Murat İlter, Elvan Şen.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER