Çorum'a görevlendirildi

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından, Çorum ve Sinop koordinatör milletvekili olarak görevlendirildi. 

Çorum'a görevlendirildi

AK Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından, Çorum ve Sinop koordinatör milletvekili olarak görevlendirildi. 

Kendirli, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti 7. Olağan Kongre sürecinde Çorum ve Sinop’ta gerçekleştirilecek il ve ilçe kongrelerinde koordinatör olarak görev yapacağını belirtti.

Çorum ve Sinop’ta ziyaretler gerçekleştirerek, il ve ilçelerde hazırlık çalışmaları yapacağını vurgulayan Kendirli, şunları kaydetti:

"Koordinatör vekil olarak atandığım Sinop ve Çorum’da, AK Parti’nin hizmet ve eser siyasetine uygun olarak milletimiz için çalışacak kadroların belirlenmesi için büyük bir titizlikle çalışacağız. İl ve ilçe kongrelerimizde, milletimize hizmet edecek en iyi kadroları belirleyeceğiz. Ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları kongrelerinin birlik, beraberlik ve kardeşlik ortamında gerçekleştirilmesini istiyoruz. Bu kongrelerde AK Parti’yi 2023’e taşıyacak ve hedeflerini hayata geçirecek kadrolar belirlenecektir. Milletimizin emanetini taşıyan AK Parti, Türkiye’nin geleceği olduğu bilinciyle hareket edecek ve en iyi kadroları hazırlayacaktır."

(AA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sa
Sa - 2 yıl Önce

Çorum milletvekilleri bu işi yapamıyormu

Hülya
Hülya - 2 yıl Önce

Yazıklar olsun bu çorumun millet vekillerine hiç bir ise yaramadınız herkes kendi iline dünya yatırım yaptı siz bi işe yaramadınız bi yozgatlı millet vekilleri kadar olamadınız ben çorumda otursam birinize oy vermem

Hasan
Hasan - 2 yıl Önce

Çorum da milletvekili ve yetenekli kişi mi yok ta başka bir ilden koordinatör atanıyor. Her zaman kaybeden biz mi olacağız. Çorumlu birisi de başka illere koordinatör atanıyor mu acaba?
Bölğeyi ve insanları tanıyan dürüst kişilerin görevlendirilmesi ve çalışması daha iyi olur dişincesindeyim.
Hangi parti olursa olsun başkaları Çorum a yön vermesin. (Zararı bize dokunuyor hiç bir şey bizlere layık görülmüyor)

Sufi
Sufi - 2 yıl Önce

Hayırlı olur inşAllah dışardan birinin gelmesi ne dolap dönüyor görür.

Mwhmwt ali
Mwhmwt ali - 2 yıl Önce

Her millet vekili başka şehirde görev yapar

SIRADAKİ HABER