Çorum'da gece vakti 2 mahallede silah sesleri!

Çorum'da dün akşam saatlerinde 2 mahallede silahlı kavga olayı yaşandı.

Çorum'da gece vakti 2 mahallede silah sesleri!

Çorum'da dün akşam saatlerinde 2 mahallede silahlı kavga olayı yaşandı.

Edinilen bilgilere Buharaevler'de meydana gelen olayda trafik ışıklarında 2 kişi 4 kişinin bulunduğu araca silahla ateş açtı. Olayda yaralanan olmazken, Ulukavak Mahallesi'nde meydana gelen olayda ise 2 genç bir kişiyi tüfekle vurdu. Bacağından yaralanan şahıs hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

İki olayla ilgili soruşturma sürüyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
sade vatandaş
sade vatandaş - 2 ay Önce

Neredeyse hergün silahlı, tüfekli bir olay yaşanıyor. Bu işin sonu pek hayırlı biryere gitmiyor. Yetkililerin bir an önce tedbir alması lazım.

Alın artık valiyi emniyet müdürünü
Alın artık valiyi emniyet müdürünü - 2 ay Önce

Her gece gruplar halinde gezen çetelere dokunmayan yetkililer biran önce Çorum’dan gitsin artıkda kurtulalım. Asayiş sıfır.

Çorumlu
Çorumlu - 1 ay Önce

Çorum ne hale geldi! Çorum'u ne hale getirdiniz! Sulh içinde yaşayan asude bir şehirdi Çorum! Ne yaptınız güzelim memleketimize? Yetkililer etkisiz olunca işte böyle olur! Nerede vekiller? Nerede vali ve emniyet yetkilileri? Nereye bu gidiş?

Kökbar
Kökbar - 1 ay Önce

Doldurursan memlekete İraklısını, Suriyelinin, Afganını işte böyle senin kendi halkını da toplumunu da bozar! Çorum'da asayişin bozulmasına kimler neden göz yumuyor? Çorumlu politikacılar ve bürokratlar neden seyrediyorlar! Her gün bir çatışma olayı! Neyi bekliyorsunuz?

SIRADAKİ HABER