Çorum'da otobüs bekleyen yolculara klimalı durak

Çorum Belediyesi, vatandaşlara toplu taşımada konforlu hizmet sunmak için klimalı durak sayısını her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Çorum'da otobüs bekleyen yolculara klimalı durak

Çorum Belediyesi, vatandaşlara toplu taşımada konforlu hizmet sunmak için klimalı durak sayısını her geçen gün artırmaya devam ediyor.

Vatandaşların otobüs duraklarında beklerken yazın kavurucu sıcağında kışın ise soğuk ve yağıştan etkilenmemesi için hayata geçirdiğimiz klimalı durak projesini yaygınlaşmaya devam ediyoruz diyen Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan,”Hemşehrilerimizin büyük beğenisi toplayan bu çalışmayı şehrimizin her bölgesine yaymak için çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda daha önceden yaptığımız 21 klimalı durağa ilave olarak bu yıl İnönü Caddesi ile Akkent TOKİ’de bulunan Şehit Şükrü Özyol Ortaokulu önündeki otobüs duraklarımızı klimalı durak haline getirdik. Yaptığımız bu çalışma ile klimalı durak sayımızı 23’e yükseltmiş olduk."dedi.

Klimalı durakların periyodik olarak temizliği yapıldığını kaydeden Turan Candan, "Ayrıca yolcuların güvenliği için duraklarımızda bulunan güvenlik kameraları ile klimalı duraklar 24 saat kontrol ediyoruz. Yeni duraklarımız hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı. (İHA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Söz Bir.....
Söz Bir..... - 4 yıl Önce

Yavaş yavaş adam olmaya doğru gidiyoruz gibi...Güzel bir uygulama olduğunu düşünüyorum.
Yolcuların Otobüsleri; yağmurdan, soğuktan, sıcaktan korunaklı bir şekilde beklemesi güzel.
Yalnız bu klimaların temizliği çok önemlidir. Enfeksiyon üretirler, hiç bir zaman ihmal etmemek lazımdır.
Arka sokakların bakımlarını da hiç bir zaman unutmamak lazımdır...

turan güher
turan güher - 4 yıl Önce

3 tane klimalı otobüs duraklarını başarı sayanlar. şehir içi yolların durumuna hiç mi bakmıyorsunuz
yere göğe sığdıramadığınız çorum belediye sporun durumunu hiç mi görmüyorsunuz. Eski Ankara caddesindeki virane yerleri hiç mi görmüyorsunuz. Eski İtfaiyenın yerini hiç mi görmüyorsunuz oradan geçmeye adam korkuyor. Ünesco mirasındaki Alacahöyük, Boğazkale, Hattuşa eksik tanıtımlar sonucu yılda bir kaç bin kişi ziyaret ediyor bumu başarı sadece bir sümele manastını ziyaret edenlerinin onda biri kadar bunlarımı başarı diye yutacağız çoruma yazaık oluyor
saygılar

SIRADAKİ HABER