Çorum Müftülüğü’nden anlamlı bağış

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ sloganıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na Çorum İl Müftülüğü de katıldı.

Çorum Müftülüğü’nden anlamlı bağış

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ sloganıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası'na Çorum İl Müftülüğü de katıldı.

İl Müftülüğü ve 13 İlçe Müftülüğünün din görevlileri arasında gönüllülük esasına bağlı olarak başlattığı kampanyada 230 bin TL’lik yardım toplandı.

Konuya ilişkin açıklama yapan Çorum İl Müftüsü Muharrem Biçer, “Sayın Cumhurbaşkanımızın 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' sloganıyla başlattığı ve akabinde Diyanet İşleri Başkanımız Prof. Dr. Ali Erbaş’ın 'Maaşını Paylaş Kardeşinle Yakınlaş' çağrısıyla destek olduğu kampanyaya, Çorum Müftülüğü ve 13 İlçe Müftülüğümüz personeli ile gönüllü olarak destek olma kararını verdik. Kampanyanın başladığı ilk gününden itibaren din görevlilerimizle 230.000 TL civarında bir destekle bu iyilik kampanyasına katılarak kampanya devam ettiği sürece bu desteğimiz devam edecektir. Hayatın her alanında örnek ve önder olan din gönüllüsü görevlilerimize bu iyilik kervanına yapmış oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum. Kampanyaya destek veren tüm din gönüllüsü kardeşlerimden yüce Allah razı olsun.” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2020, 17:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasemin
Yasemin - 9 ay Önce

ALLAH razı olsun hayirlarinizi RABBİM kabul etsin İnsALLAH

Dürüst
Dürüst - 9 ay Önce

Bu kampanya çok uzun sürse çok iyi olur

MUSTAFA DİVARCI
MUSTAFA DİVARCI - 9 ay Önce

Lafa gelince mangalda kül bırakmayanları göremiyoruz. nerdesiniz beğler dersisiniz.Yoksa bir krş yokmu diyorsunuz.

Vefal
Vefal - 9 ay Önce

Allah razı olsun hocalarımızdan bu süreçte gerçekten hem maddi hem manevi yardımımıza koştular.Canla başla pazar ihtiyacımıza varıncaya kadar koşuşturdular

SIRADAKİ HABER