Çorum, özlediği Valisi’ne kavuştu

Vali Mustafa Çiftçi, İskilip Kuzuluk Köyü'nde çıkan yangında evlerini kaybeden yangınzede ailelerin yarasına merhem olmaya devam ediyor.

Çorum, özlediği Valisi’ne kavuştu

HABERYORUM / EROL TAŞKAN

Vali Mustafa Çiftçi, İskilip Kuzuluk Köyü'nde çıkan yangında evlerini kaybeden yangınzede ailelerin yarasına merhem olmaya devam ediyor. Yangının ilk çıktığı andan itibaren olay yerine giderek, yangınzede ailelere destek veren Vali Mustafa Çiftçi'nin, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı'ndan 75 bin TL'lik ilave yardım çıkarttırdığı öğrenildi.

İlk etapta yangınzede ailelerin tümüne AFAD aracılığı ile 8 bin 500'er TL yardım yaptıran Vali Mustafa Çiftçi, konuyu Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanlığı'na bildirmişti.

Valilik hesaplarına aktarılan 75 bin TL'nin de yangınzedelere ulaştırılacak olmasıyla birlikte, devletin şefkat elinin yaraları sarma konusundaki özverisi bir kez daha hissedildi.

Çorum'da göreve başlamasıyla birlikte, toplumun tüm kesimleri tarafından memnuniyetle karşılanan Vali Mustafa Çitçi'nin hassasiyeti ve yaklaşımı, tüm Çorumlular'ın gönlünde mutluluğa dönüşüyor. 

Vali Mustafa Çitçi'nin vatandaşa karşı olan samimi yaklaşımı Çorumlu'nun dikkatinden kaçmazken, mazlum ve mağdurun yanındaki duruşu da, herkesin alenen ifade ettiği, "Çorum özlediği Valisi'ne kavuştu" yorumunu bir kez daha haklı çıkarıyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2018, 11:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ömer Haşim
Ömer Haşim - 3 yıl Önce

MaşAllah diyoruz.
Madem bu iş böylede yapılıyordu
Aşağılamadan, hakaret etmeden, rencide etmeden sen dört yıldır neredeydin güzel insan.
Bize de tüm kamu çalışanları olarak sayın valimizin başkanlığında gece gündüz çalışmak düşer

KENAN ŞANLIER
KENAN ŞANLIER - 3 yıl Önce

ALLAH RAZI OLSUN.VALİMİZİN KIYMETİNİ BİLMELİYİZ.BÜTÜN KAMU ÇALIŞANLARI VALİMİZE AYAK UYDURARAK ALÇAKGÖNÜLLÜLÜK İLE ÇALIŞMALI

Erdal karadağ
Erdal karadağ - 3 yıl Önce

MUSTAFA TOPRAK bey den sonra çoruma gelmiş en iyi vali çoruma hayırlı olsun.

Sorumlu
Sorumlu - 3 yıl Önce

ilk defa gelen gideni aratmadi

Söz Bir.....
Söz Bir..... - 3 yıl Önce

Sayın Valimizin bu iyi niyeti ve pozitif yaklaşımları için mutlaka Allah yanında olacaktır ve Çorum halkı da yalnız bırakmayacaktır. Allah nazarlardan esirgesin, Kolaylıklar ve başarılarının devamını diliyorum.

yusuf narin
yusuf narin - 3 yıl Önce

alacada da bi yangin oldu orayada gitti mi ? gitmedi kim gitti hic kimse ?

SIRADAKİ HABER