Çorum yine kadersiz mi kalacak?

Çorum Havaalanı beklentisi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan'ın görevden alınmasıyla birlikte, "Çorum yine kadersiz mi kalacak?" sorusunu gündeme getirdi. 

HABER/YORUM: EROL TAŞKAN
Çorum Havaalanı beklentisi Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan'ın görevden alınmasıyla birlikte, "Çorum yine kadersiz mi kalacak?" sorusunu gündeme getirdi. 

Havaalanı konusunda en somut adım ve müjde olarak kabul edilen Turhan'ın verdiği sözlerin, Bakanlık'ta yapılan değişiklikle birlikte askıda kalmaması, devlette devamlılık esastır ilkesine bağlı kalınarak hayata taşınması için takip edilmesi bekleniyor. 

Türkiye'de alışılagelmiş siyaset anlayışına göre, görevinden ayrılan bakanların verdiği sözlerin ya da takip ettiği pek çok yatırımların yeni Bakan'la birlikte, eski Bakan'ın verdiği  şahsi sözler kabul edilip rafa kaldırıldığı da olmuştur. 
Havaalanı başta olmak üzere Çorum'a dair verilen sözlerin takibini bekleyen kamuoyu, siyasilerin birlik olup verilen sözlerin tozlu rafların arasında kalmaması için samimice çaba göstermesini bekliyor. 

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2020, 14:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorumlu seçmen
Çorumlu seçmen - 1 yıl Önce

Yahu zaten onlar havaalanı yapmadığı sürece biz artık oy vermeyeceğiz, kendileri bilirler. Biz diyeceğimizi dedik.

Çorumlu
Çorumlu - 1 yıl Önce

Yahu zaten onlar havaalanı yapmadığı sürece biz artık oy vermeyeceğiz, kendileri bilirler. Biz diyeceğimiz dedik.

SUAT
SUAT - 1 yıl Önce

Havaalanını artık biz istemiyoruz.

nurettin BÜYÜKKAKAÇ
nurettin BÜYÜKKAKAÇ - 1 yıl Önce

SAYIN hemşerilerim giden bakan yanındaki milletvekilerini kırmamak için atıp tuttu,mangalda kül bırakmadı,sizler bu flimi daha önceleri çok ama çok seyrettiniz tam bıktığınız sırada birileri geldi ağızınıza bir parmak bal sürdü ağızınızı yine tatlandırdı daha evvel yine yazdım dönemin başbakanı çorum meydanlarında söyledi merzifonda havaalanı var çoruma gerek yok imasında bulundu şu tren 2023demi 2033 demi gelecek onun peşine düşsünler saygılar.

Erdogan Yılmaz
Erdogan Yılmaz - 1 yıl Önce

Çorum Evlatlık Çocuk muamelsi görüyor Ben bildim bileli.Tren yolu falan beklentiniz olmasın.Olmaaaaaz.

uzaklardan..
uzaklardan.. - 1 yıl Önce

basit bir yorum size,17 yıldır iktarda olan parti EĞER YAPILABİLSEYDİ ŞİMDİYE KADAR 17 HAVAALANI YAPARDI..
Kuş uçumu 30 km'den daha az olan bir bölgeye 2 havaalanını YAPMAZLAR..
Arada gelir vatandaşın GAZINI ALMAK için açıklama yapmayan bakan kalmadı partide.. FARKINDAYSANIZ.!!
Gelin havaalanı yerineenerjimizi en az 1000 kişinin çalışacağı bir fabrika açtırmaya harcayalım,işte ÇORUM O ZAMAN KAZANIR,bırakın havaalanını..!!

SIRADAKİ HABER