Çorum’da yılın ilk bebeği ‘Asel’ oldu

Vali Mustafa Çiftçi Çorum’da yılın ilk bebeği Asel bebeği ziyaret ederek altın hediye etti.

Çorum’da yılın ilk bebeği ‘Asel’ oldu

FATİH BATTAR

Vali Mustafa Çiftçi Çorum’da yılın ilk bebeği Asel bebeği ziyaret ederek altın hediye etti. Çorum  Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Bilge ve Mesut Abdal çiftinin ikinci çocuğu, saat 00.01'de dünyaya gözünü açtı.

2 kilo 160 gram ağırlığında bir kız bebek dünyaya getirmenin mutluluğunu yaşayan Abdal çiftinin ilk ziyaretçisi Vali Mustafa Çiftçi oldu.  Çorum’da Bilge ve Mesut çiftinin bebeği Asel bebek 2019 yılının ilk doğan bebeklerinden oldu. Bebeği doğumdan sonra Vali Mustafa Çiftçi ziyaret ederek, altın hediye etti. Vali Çiftçi aileyi tebrik ederek, "Milletimizin her bir ferdi bizim için ayrı bir değerli. Allah hayırlı etsin" dedi.

Asel’in anlamını soran Vali Çiftçi’ye baba Mesut Abdal; “Cennetteki dört ırmaktan birinin adı.” dedi

Vali iftçi yılın ilk bebeğini ziyaret ettikten sonra hastane personelinin de yeni yılını kutlamayı ihmal etmedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2019, 16:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÇORUMLU
ÇORUMLU - 2 yıl Önce

ASIL HIRSIZLIK YENİ HASTANEDE YAPILIYOR. HİZMET ALIMI İLE GÖRÜLEN İŞLERDE (ÖRNEK FİZİK TEDAVİ ) HİZMET VERİLMEDEN BEDELİ ALINIYOR. VATANDAŞA 1-2 AY SONRASINA GEL DENİLİYOR VATANDAŞ ÖZELE GİTMEK ZORUNDA KALIYOR. TABİ MUAYENE VE TEDAVİ UYGULAMALARI KAYDA GEÇTİĞİNDEN ÖDEMESİ İLGİLİ FİRMAYA YAPILIYOR. YANİ VATANDAŞIN ALMADIĞI HİZMETİN KARŞILIĞINI SGK YA FATURA EDİLİYOR. HASTANE BİRİLERİNİN PARAVAN ŞİRKETİNE DÖNÜŞMÜŞ DURUMDA BUNU GÖREMEYEN BAŞTA VALİ ,SAĞLIK MÜDÜRÜ, SSK MÜDÜRÜ, HASTANE BAŞ HEKİMİ VE DİĞERLERİ VEBAL ALTINDASINIZ BİLESİNİZ. 2 AYDIR FİZİK SIRASI GELMEDİ VE ARAYAN SORAN YOK. EVRAKLAR KAYDA GİRDİ TABİ DEVLET PARAYI DA ÖDEDİ. ŞİMDİ BENİM ALMADIĞIM HİZMETİN BEDELİNİ KİM CEBİNE İNDİRDİ? BEYLER OTURUN BU SORUNUN CEVABINI BİR VERİN HERİ...

OKU, YORUMLA ve PAYLAŞ ==> http://www.corumhakimiyet.net/guncel/hirsiz-kapiyi-calar-mi-h6463.html

Çorum Hakimiyet Gazetesi

SIRADAKİ HABER