Cumhurbaşkanı Danışmanı'ndan Çorum ziyareti

Cumhurbaşkanı Danışmanı Yazar H. Hümeyra Şahin, Çorum Belediyesi’ni ziyaret etti.

Cumhurbaşkanı Danışmanı'ndan Çorum ziyareti

Cumhurbaşkanı Danışmanı Yazar H. Hümeyra Şahin, Çorum Belediyesi’ni ziyaret etti.

Belediye Basın Birimi'nden yapılan açıklamaya göre, ziyaretin ardından Çorumlu Obası, Millet Bahçesi ve Veli Paşa Hanı gibi Çorum’a tarihi ve kültürel değer katan belediye yatırımlarını gezdi.

Çorum Belediyesini ziyarette Belediye Bakanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Cumhurbaşkanı Danışmanı Yazar H. Hümeyra Şahin’e Belediye yatırımları hakkında bilgi verdi.

Belediye ziyaretinin ardından Millet Bahçesi, Veli Paşa Hanını ve Çorumlu Obası Gençlik Kampını gezen Şahin, Çorum’un Anadolu’nun ortasında tarihi ve kültürü ile çok önemli bir şehir olduğunu belirterek Belediyenin de bu kadim şehre yakışır hizmetler yaptığını vurguladı.

Çorum ziyaretinde Şahin’e Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın eşi Feyza Aşgın ve Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat’ın eşi Hacer Yağbat eşlik etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2021, 20:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emekli
Emekli - 2 hafta Önce

Hoş geldiniz ziyaret ettiğiniz yerlere bi şey demiyorum isminizi ilk defa duyuyorum çoğu kimsede ilk defa duymuştur keşke halkın içine karışıp insanlarla sohbet edip dertlerini anlasaydınız daha çok faydanız olurdu şimdi gidip danışmanlık görevine döndüğünüzde her şey güllük gülistanlık mı diyeceksiniz hayatım boyunca ne refah partisine ne MHP ye nede akp ye oy vermedim ama bugünki durumdan sizlerde sorumlusunuz çünkü görevinizi yapmıyorsunuz özel sektördeki patron dan daha çok patroncu gibi davranıp danışmanlık yaptığınız kişiye doğru bilgi vermiyorsunuz

Okur
Okur - 2 hafta Önce

Çorum,a turist gibi gelip gidiyorsunuz iyi güzelde bu Çorum'un sorunlarını kim çözecek belediye başkanları gelen gideni aratır oldu vekil desen ha keza aynı.

SIRADAKİ HABER