Cumhurbaşkanı Erdoğan 12 Şubat’ta Çorum’a geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Çorum’a geliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan  12 Şubat’ta Çorum’a geliyor

EROL TAŞKAN
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Çorum’a geliyor. 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında düzenleyeceği miting takiviminde Çorum’a 12 Şubat Salı gününde yer ayıran Cumhurbaşkanı, Çorum’da düzenlenecek mitingde Çorumlular’la buluşacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 12 Şubat Salı günü Çorum’a geleceği haberi, Çorum gündeminin birinci sırasına yerleşti. Miting saatinin 15,00 ya da 17,00 olması ile ilgili iki ayrı planlamanın olabileceği belirtildi. Çorumlular’ın heyecanla beklediği buluşmanın Abide Meydanı’nda gerçekleşeceği öğrenildi. 

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 14:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hadi bakalım
Hadi bakalım - 3 yıl Önce

Hava alanı açılışını yapıp, aile düşmanı İstanbul Sözleşmesinden çekildiğimizi açıkladıktan sonra trenle dönecekmiş.

Sencer
Sencer - 3 yıl Önce

Havaalanı diye kim bağıracak yoksa yine aynı sloganlar mı atılacak, vur de vuralım muhabbetleri!!

METİN SAVAŞKAN ATAŞEHİR BAKKALKÖY
METİN SAVAŞKAN ATAŞEHİR BAKKALKÖY - 3 yıl Önce

Saygıdeğer Çorumlular şayet Çorum Dünyanın merkezi ise Dünyanın Merkezine teşrif eden ama Cumhurbaşkanımız ama halkımız baş tacıdır seversiniz veya sevmezsiniz Ama biz dünyanın merkeziyiz gelene kapımız sonsuza kadar açıktır Biz daima kardeşliğimizi Biz daima vatanseverliği bizi Biz daima misafirperverliği mizi en üst seviyede göstermemiz gerekiyor Neticede seversiniz veya sevmezsiniz O da sizlerin sorunudur diyeceğim ama devlet konumunun millet konumunun en üst seviyedeki kişi saygıdeğer Cumhurbaşkanımız memleketimize geliyor O sebepten dolayı saygıyla hürmetle karşılamanız gerekiyor Ben canı gönülden isterim ki Cumhurbaşkanımız bütün ilçelerimizi ve bütün köylerimizi dolaşmasını görmesini saygı ile arz ederim tabii ki bu da mümkün değil tüm ilçeleri tüm köyleri dolaşması O sebepten dolayı Dünyanın merkezi Çorum da tüm torunları selamlama tüm torunlarının sorunlarını dinleme vatandaşların sorunlarını dinlemek en güzel hakkıdır diye düşünüyorum bizim memleketimiz çok güzel memleketimiz Türkiye'miz güzel Tabii ki Türkiye'nin içerisinde bir Çorum var ki o da ondan güzel diyelim Çünkü biz Çorumluyuz 19 luyuz tüm Çorumlu hemşerilerime Selam saygılar hürmetlerimi arz ederim Ataşehirvipişkembe Metin Savaşkan

oyun gelmeyin
oyun gelmeyin - 3 yıl Önce

tamda akp belediye başkan adayının davasının olduğu gün. !

Hamza sarı
Hamza sarı - 3 yıl Önce

Çorum havaalanı isteriz biz hangi sanayiden aşağıyız

Yteb
Yteb - 3 yıl Önce

Ay ya terörüs ler gelirse

SIRADAKİ HABER