Derin’den ‘toplu ulaşım krizi’ eleştirisi

Gelecek Partisi Çorum Merkez İlçe Başkanı Muhammed Taha Derin, Çorum Belediyesi ile Çorum Ulaş A.Ş. arasında yaşanan toplu ulaşım krizi hakkında tespitlerde bulundu.

Derin’den ‘toplu ulaşım krizi’ eleştirisi

Gelecek Partisi Çorum Merkez İlçe Başkanı Muhammed Taha Derin, Çorum Belediyesi ile Çorum Ulaş A.Ş. arasında yaşanan toplu ulaşım krizi hakkında tespitlerde bulundu.

Derin, bu süreçte vatandaşların mağdur edilmemesinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Çorum Belediyesi’nin kamuoyuna yaptığı açıklamaya değindi.

Çorum Belediyesi’nin yaşanan bu süreçte herhangi bir arabulucuk veya hakemlik girişiminde bulunulmadığını açıkladığını ancak AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ın ise arabulucuk yapmasına bir anlam veremediklerini söyledi.
Çorum’da bir yönetim krizinin yaşandığını iddia eden Derin, “Bu kriz ortamı Milletvekili Ceylan’ın girişimleriyle mi tatlıya bağlandı yoksa Çorum Belediyesi’nin dik duruşuyla mı?” diye sordu.

Vatandaşların farklı farklı açıklamalar yüzünden kime inanacağına da güveninin kalmadığını dile getiren Derin, “Sizler bu şehri yönetemiyorsunuz. AK Parti’nin bu ülkeyi de bu şehri de yönetecek artık mecali kalmamıştır” dedi.

Devlet yönetiminin ciddiyet istediğini dile getiren Derin, sosyal belediyecilik adına yola çıkanların esnafa ve şoföre rest çekmemesi gerektiğini, varsa ortada bir mağduriyet bunu gidermesi gerektiğini de sözlerine ekledi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Batandaş
Batandaş - 4 ay Önce

Bir site ASC araya girdi yazıyor. Hakimiyet Gazetesi ise Belediye başkanı halletti diye yazıyor. İşte Çorum'un geldiği durum bu. Birde ASC herşeyi halleden vekil gibi grnmek için bunları yapıyor zamanında da Çorumspor'u kurtarmak için alışıyormuş gibi yaptı sonra birden bire banane düşsün Çorumsor dedi.

Çorumlu Zafer
Çorumlu Zafer - 4 ay Önce

Sayın Derin ''AK Parti’nin bu ülkeyi de bu şehri de yönetecek artık mecali kalmamıştır'' demiş. Elhak doğru da demiş. Sizin de onlardan pek bir farkınız yok. 2 yıl öncesine kadar yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmiyordu. Ben bu seçimlerde bir Çorumlu olarak Zafer Partisini ve Ümit Özdağ'ı desteklemek niyetindeyim! Ülke yol geçen hanına döndü, dönüştürüldü. Ve buna adam akıllı tepki koyan 2 siyasetçi var. Biri Ümit Özdağ biri de Sinan Ogan. Bu adamların desteklenmeleri lazım! Oylar ZAFER PARTİSİ'ne!

sade vatandaş
sade vatandaş - 4 ay Önce

çok doğru tespit yapmış sayın başkan

haydar emmi
haydar emmi - 4 ay Önce

bu hangi parti yenimi çıktı .önüne gelen parti kuruyor.

SIRADAKİ HABER