Doğtaş ve Kelebek’e görkemli açılış

Mobilya sektörünün önde gelen markalarından Doğtaş, Kelebek ve Lova Sleep Çorum Mağazaları hizmete açıldı.

Doğtaş ve Kelebek’e görkemli açılış

M.BURAK YALÇIN

Mobilya sektörünün önde gelen markalarından Doğtaş, Kelebek ve Lova Sleep Çorum Mağazaları hizmete açıldı.

Muammer Yaman ve Dursun Ceylan işbirliğindeki Yamanlar Cihanbey Mobilya şirketi bünyesinde hizmete sunulan yeni mağazalar, Türkiye’nin köklü ve seçkin mobilya markalarını Çorum halkıyla buluşturdu.

Bugün Çevre Yolu Bulvarı numara 77’de hizmete açılan Doğtaş ve Kelebek Mobilyanın açılışına Vali Necmeddin Kılıç, AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkan Yardımcıları Turhan Candan, Alper Zahir, TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, İl Genel Meclisi Başkanı Halil İbrahim Kaya, PANKOBİRLİK Başkanı Ahmet Pehlivan, Doğtaş İş Geliştirme Direktörü Aydın Özçelik ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta konuşma yapan TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal ve AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan da işyeri sahiplerine hayırlı olsun dileklerini ileterek bol kazançlar diledi.

‘410 MAĞAZAMIZLA SEKTÖRE HİZMET VERİYORUZ’

Doğtaş İş Geliştirme Direktörü Aydın Özçelik ise Doğtaş’ın 46 yıllık, Kelebek Mobilyanın ise 83 yıllık geçmişi olduğunu belirterek, “Markalarımız 2017 yılında yüzde 50 büyüyerek zirveyi zorladı. Şirketimizde mağazalarımızla birlikte 10 bin kişiye istihdam vermekteyiz. Dünya çapında Doğtaş’ın 210 satış noktası bulunmaktadır. Kelebek Mobilyanın ise 150 mobilya mağazası 50 tane de mutfak mağazası olmak üzere hizmet veriyoruz. Sektöre 410 mağazamızla hizmet vermekteyiz” diye konuştu.

Konuşmaların ardından protokol üyeleri tarafından kurdele kesilerek Doğtaş ve Kelebek hizmete açıldı.

SEKTÖRDE 30 YILLIK TECRÜBE

Sektördeki 30 yıllık tecrübelerini ünlü markalarla taçlandırdıklarını belirten Dursun Ceylan, “2018 yılıyla birlikte Doğtaş Mobilya bayiliğinin ardından Kelebek Mobilya ve Lova Sleep markalarını da Çorum’a kazandırdık” dedi.

“Doğtaş ve Kelebek Mobilya Mağazaları’nın yanı sıra Lova Sleep Uyku Merkezi’ni de Çorum’da hizmete sunduk” diyen Ceylan, bayiliğini üstlendikleri markaların zengin ürün yelpazesini çevre il ve ilçelerden gelen müşterilerinin beğenisine de sunduklarını söyledi.

Mobilya ve aksesuar ürünlerinin satışa sunulduğu yeni mağazalarının çağdaş konseptiyle beğeni topladığını anlatan Ceylan, “Geniş ürün yelpazemizi yakından görmek ve detaylı bilgi almak isteyen herkesi Doğtaş, Kelebek ve Lova Sleep Mağazalarımıza davet ediyoruz” diye konuştu.

AÇILIŞA GELENLER ÇEKİLİŞ SÜRPRİZ HEDİYELER KAZANDI

Açılışta birde çekiliş yapıldı. Çekilişte 1 kişiye lambader, 1 kişiye berjer, 10 kişiye kırlent, 1 kişiye yan sehpa,  1 kişiye Doğtaş’tan 500 TL’lik indirim çeki ile 2 kişiye Kelebek Mobilya’dan 500 TL’lik indirim çeki hediye edildi.

Çeşitli ikramların ardından açılış programı sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2018, 16:06
YORUM EKLE
YORUMLAR
ihale
ihale - 4 yıl Önce

kurdele kesmekten yoruldunuz ,Lakin ne fabrika ne sanayi açılışı tribüne oynamaktan yorulmadınız mı?

SIRADAKİ HABER