Ek bina yıkılıyor mu?

Vali Mustafa Çiftçi, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ile birlikte Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ek bina yıkılıyor mu?

FATİH BATTAR

Vali Mustafa Çiftçi, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın ile birlikte Şehit Erol Olçok Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Gazi Caddesi’nin Fatih Caddesi’ne bağlanması için yapılacak yol çalışması kapsamında ek binanın yıkılması gündemde.

İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yılmaz’ın da hazır bulunduğu ziyarette İmam Hatip Lisesi’nin karşısısında daha önce Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, Yıldırım Beyazıt İmam Hatip Ortaokulu’nun kullandığı binanın durumu konuşuldu. Okulun yıkılması ve okul içindeki alanın da katılmasıyla Gazi Caddesi Fatih Caddesi’ne bağlanmış olacak. 

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 17:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Burak Ergen
Burak Ergen - 2 yıl Önce

Komple yıkılmalı bence terminal karşısına yapılan Çorum Belediyesi Prof.Dr. Hayrettin Karaman İmam Hatip Lisesi Külliyesi ilimizin İmam Hatip Lisesi ihtiyacını karşılayacaktır.
Eski okul komple yıkılırsa daha iyi bir yapılaşma projesi olur diye düşünüyorum.

Kadir
Kadir - 2 yıl Önce

Yikin tabi cadde trafigi rahatlasin..bilim sanat yeni binasina coktan tasindi oda hala yikilmadi

ismail torun
ismail torun - 2 yıl Önce

Dedeleri binbir zahmetle yaptı.Orada okuyan torunları yıkacak.Bakalım hangi İHL.lilerin imzasıyla yıkılacak, lik kazmayı kim vuracak? Göreceğiz....

Muhammed
Muhammed - 2 yıl Önce

Yıkarak yapmak bu zamanda israftır. Pratik ve etkili kararlar trafiğe çözüm sağlar. Bu kararları alacak yetenek başkan bey de mevcuttur. Olmazsa olmaz bir durum olduğuna ve öncelikli lazım gelenin bu olduğuna inancım zayıftır. Çevre yolu trafiği yoğunluğunun çözülmesi cok daha elzemdir. Biranevvel geç kalınmadan yeraltı bağlantı yollarının yapımı konusunda kararlar alındı ise uygulanmalıdır. Zaman az iş çoktur. Etkili olmayan cılız icraatlarla zaman öldürmeye değmez ibrahim bey. Allah muvaffak etsin.

Muhammed UYAR
Muhammed UYAR - 2 yıl Önce

Trafik işi insanda bulunan kan dolaşımı misalidir. Ne kadar cok damar okadar cok işlevsellik. Ne kadar az damar yada tıkalı damar o kadar az güç yada kangren olmuş alan demektir. Size düşen EDS uygulamasını şehrin tüm işlek cadde ve sokaklarında ciddiyetle uygulamaktadır. Tek bir örnek: Gazi caddesinin hız sınırını alacağınız il trafik komisyon kararı ile 30 a düşünebilirsiniz ve diğer işlek cadde sokaklarda da aynı kararları uygulayabilir yeşil dalga ile yakıt tüketimi ve zaman israfınıda önlemiş olursunuz

SIRADAKİ HABER