EKADER Altın Çocuk Anaokulu kayıtları başladı

Eğitim Kültür ve Araştırmalar Derneği (EKADER) tarafından hizmete sunulan EKADER Altın Çocuk Anaokulu kayıtları başladı.

EKADER Altın Çocuk Anaokulu kayıtları başladı

MURAT ÇETİN

Eğitim Kültür ve Araştırmalar Derneği (EKADER) tarafından hizmete sunulan EKADER Altın Çocuk Anaokulu kayıtları başladı. Kendi enerjisini kendisi üreten çevreci binasıyla, bölgenin en modern görünümüne sahip anaokulunda, anasınıfı derslerinin yanı sıra değerler eğitiminde de iddialı.

EKADER Başkanı Ahmet Aktaş, güneş panelleri ve rüzgar türbini ile kendi enerjisini üreten 1200 metre kapalı alana ve 2 bin 500 metrekarelik açık alana sahip bir bina yapısı ile çocukların geleceğine hizmet etmek üzere yola çıktıklarını söyledi. Milli Eğitim müfredatının yanısıra, multibem sistemi ile birebir değerler eğitimi çalışmasını sürdürdüklerini aktaran Ahmet Aktaş, "İki öğretmenli 16'şar kişilik sınıflarımız var. Bir öğretmenimiz akademik müfredat çalışmasını takip ederken, diğer öğretmenimiz ise çocuklarımızla birebir olarak değerler eğitimi üzerine çalışma yürütüyor. Çocuklarımızın hayata tutunmalarında, daha güçlü bir gelecek kurgulamalarında anaokulu eğitiminin önemi tartışılmaz bir gerçektir. Bu temeli atarken, hem eğitim anlamında hem de bina donanımı ve aile sıcaklığı anlamında samimi ve iddialıyız. Anaokulu ve kreş hizmetlerimizle halkımızın hizmetindeyiz. Kayıtlarımız başladı. Ulukavak Mahallesi Köprübaşı 27. Sokak No: 17 adresinde hizmet veren okulumuza 0555 106 61 10 nolu telefondan da ulaşılabilir." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER