Elektrik kesintisine esnaflardan tepki

Çorum’da Yeniyol mahallesindeki elektrik kesintisi esnaların tepkisine neden oldu. 

Elektrik kesintisine esnaflardan tepki

Çorum’da Yeniyol mahallesindeki elektrik kesintisi esnaların tepkisine neden oldu. 
Dün geceden bu yana elektrik verilmeyen Gazi 2. Sokak’taki esnaflar duruma tepki göstererek bir an önce sorunun çözüme kavuşmasını istediler. 
Gazi 2. Sokak’ta kasaplık yapan Bahattin Tosun, dün geceden itibaren Gazi 2. Sokak’ta elektrik olmadığını belirterek, konuyla ilgili bir muhatap bulamadıklarını iddia etti. 


Elektrik dağıtım firmasının bölgede çalışma yaptığını ancak elektrik kablolarının açıkta bırakıldığını belirten Tosun, “İnsan sağlığı bu kadar ucuz mu? Dün geceden bu yana elektrik yok. Hiçbir makinemiz çalışmıyor. Gazi 2. Sokak ebnafları olarak mağdur olduk. Yetkililerden mağduriyetimizin giderilmesini istiyoruz. Gereğinin bir an önce yapılmasını bekliyoruz” dedi. 


Elektrik dağıtımı yapan firma yetkilileri ise, bölgeye enerji veren kablolardan birisinde patlama olduğunu belirterek, arızayı gidermeye çalıştıklarını ifade ettiler. Sorunun giderilmesi için teknik ekiplerin çalışma yaptığını anlatan yetkililer, açıkta bulunan kabloların ise herhangi bir risk oluşturmadığını söylediler. 

(İHA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Öğretmen itibarsizlastiriliyor
Öğretmen itibarsizlastiriliyor - 2 yıl Önce

Bu ne arkadaş, öğrenci hocaya her şeyi yapıyor. Hocanın ağzını açması yasak, dur şu dersten bi çıkayım da çay içeyim deme hakkın yok. Tüm veliler okul yönetimine kafa tutuyor. Veli geliyor, sanki siz hoca değil bakıcısınız ne yapmanız gerektiğini anlatıyor çocuga 1 saat vakit ayırmiyor geliyor sana hesap soruyor. Eğitim ailede başlar siz efendi ahlaklı müslüman bi evlat yetistirdiniz de okulda biz mi bozduk çocuğu !!! Biz hangi öğrenciyi nasıl kurtarabilirizin peşindeyiz. Çocuğa kapı nasıl kapatılır nasıl oturulur bunu öğretiyorsak çocuklara hocaları değil önce anne babalıģınızı sorgulayın.

Bir Öğrenci
Bir Öğrenci - 2 yıl Önce

kesinlikle veliye katılıyorum sonuna kadar haklı eger sen o okulda ögretmensen çocuklara siddet uygulamak için degil bişeyler kazandırmak için ordasın ve onlar sayesinde evine ekmek götürüyosun siddedete basvurmanın hiç bi anlamı yok uyarırsın baktın olmuyor ver disipline sorununu oyle hallet ama oyle okula gelipte kabadayılık yapmalı değil senın cocuguna aynı hareketi bi öğretmen yapsa yeri göğü yıkarsın ama az bişey işin ucu size dokununca hemen hak talep etmeye başlıyorsunuz kusura bakmayın ama yok öyle bi dünya hocalarrrrr !!!

SIRADAKİ HABER