Elektrikçi esnafı iftarda buluştu

Çorum Elektrikçiler ve Su Tesisatçıları Odası tarafından her yıl geleneksel hale getirilen iftar yemeğine bu yıl da yoğun katılım oldu.

Elektrikçi esnafı  iftarda buluştu

Çorum Elektrikçiler ve Su Tesisatçıları Odası tarafından her yıl geleneksel hale getirilen iftar yemeğine bu yıl da yoğun katılım oldu.
Kültür Balo Salonu'nda gerçekleştirilen ve Oda Başkanı Erol Bozkurt ile Oda Yönetim Kurulu üyelerinin ev sahipliğinde verilen iftara Belediye Başkan Yardımcısı Lemzi Çöplü, Ticaret İl Müdürü Fikret Yıldırım, ÇESOB Başkanı Recep Gür, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal, Ticaret Borsası Başkanı Naki Özkubat, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Sayan, 32 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hasan Eker, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Müdürü Yaşar Kirişçi, YEDAŞ Müşteri Teknik Hizmetleri Müdürü Alper Ganidağlı, YEPAŞ İl Müdürü Sadık Bilici, ÇESOB Yönetim Kurulu üyeleri, İl ve İlçe Esnaf Odası Başkanları, Oda Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda oda üyesi esnaf katıldı.

Yapılan açıklamaya göre, iftar yemeğine gelerek kendilerini yalnız bırakmayan oda üyelerine ve misafirlerine teşekkür eden Elektrikçiler ve Su Tesisatçıları Odası Başkanı Erol Bozkurt, "Böylesi mübarek güzel günlerde bir araya gelmekten ben ve Yönetim Kurulundaki arkadaşlarımız çok mutlu olduk. Bu tür buluşmalarda birlik, beraberlik ve dayanışma duyguları en üst düzeye çıkar. Allah bütün oda üyelerimizin birlik, beraberliğini ve ağız tadını bozmasın. Nice Ramazan aylarında buluşmak üzere şimdiden Ramazan Bayramınızı kutluyorum" dedi.

Başkan Bozkurt ayrıca, iftar yemeğine katkılarından dolayı Arma Elektrik, Yıldız Elektrik, Hitit Elektrik, Aykan Elektrik, Güleryüz Elektrik, Metropol Elektrik ve Merkez Elektrik yetkililerine teşekkür etti.

Konuşmanın ardından dualar eşliğinde oruçlarını açan oda üyeleri de, bu mübarek Ramazan ayında kendilerini bir araya getirdiği için Oda Başkanı Erol Bozkurt'a teşekkür ettiler. 

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER