Erol Kavuncu’dan Asım Balcı’ya destek

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’le birlikte Ankara Altındağ Belediye Başkan Adayı hemşehrimiz Doç. Dr. Asım Balcı’nın Hacı Bayram Seçim Bürosu açılışına katıldı.

Erol Kavuncu’dan Asım Balcı’ya destek

AK Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül’le birlikte Ankara Altındağ Belediye Başkan Adayı hemşehrimiz Doç. Dr. Asım Balcı’nın Hacı Bayram Seçim Bürosu açılışına katıldı. Hemşehrimiz Asım Balcı’ya tam destek veren Kavuncu, “Altındağ, değerli hemşehrimiz Doç. Dr. Asım Balcı ile büyük bir şans yakaladı. Vizyon ve tecrübesiyle Altındağ’ı geleceğe taşıyacak.” dedi. 

Hacı Bayram Seçim Bürosu açılışına katılan Altındağlılar, tezahüratlarıyla ve sevgi gösterileriyle karşıladığı Asım Balcı’ya tam destek verirken, açılış törenine katılan Adalet Bakanı Abdulhamit Gül de, Asım Balcı’dan çok özel ifadelerle bahsederek destek istedi. 

Kavuncu, Asım Balcı’nın büyük bir oy oranıyla göreve geleceğinden emin olduğunu belirttiği açıklamasında, “Değerli kardeşimiz, hemşehrimiz Asım Balcı, bu zamana kadar üstlendiği tüm görevlerini hakkıyla yerine getiren, bizlere de her zaman gurur yaşatan başarılı bir kardeşimizdir. Altındağ Asım Balcı ile şaha kalkacak. Büyük bir sevgi seli var. Başarısı daim olsun inşallah.” diye konuştu.(Haber Merkezi)


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER