Eşref Hoca yarış pisti mi?

Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi sakinleri, şehir içi hız sınırını ihlâl eden sürücülerden şikâyetçi.

Eşref Hoca yarış pisti mi?

RECEP MEBET
Üçtutlar Mahallesi Eşref Hoca Caddesi sakinleri, şehir içi hız sınırını ihlâl eden sürücülerden şikâyetçi.

Haber Merkezimizi arayarak konuyla ilgili şikâyetlerini dile getiren vatandaşlar, “Hızla gelen araçlar yüzünden yaya geçitlerinden geçmeye korkuyoruz” dediler.
 

Yayaların öncelikli olduğu yerlerde dahi can güvenliklerinin olmadığını savunan vatandaşlar, son günlerde artan trafik kazalarının yaşanan sorunu gözler önüne serdiğini vurguladılar.
Yaşadıkları problemin çözümü için yetkililere seslenen vatandaşlar, Üçtutlar Mahallesi Muhtarlığı civarına hız kesici buton konulmasını ve trafik tedbirlerinin artırılmasını istediler.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 12:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Söz konusu varlıklı çocukların keyfidir.
Söz konusu varlıklı çocukların keyfidir. - 1 yıl Önce

Her yer yarış pisti,denetlemekle görevli memurlar da seyirci...Keyfini çıkarın.

Azmi Ergun
Azmi Ergun - 1 yıl Önce

araç kullananlardan olduğu kadar yayalardan da şikayet var.,vatandaş kırmızı ışıkta beklemiş sıcaktan bunalmış yeşil yanıyor tam devam edecekken pat yayalar aracın önüne atlıyor.mecburen frene basıyorsun bu sefer arkandaki araçlar korna çalıyor "yürüsene be kardeşim"..trafik tamamen eğitim meselesi ceza ile çözülmez.eskiden cahildik ama " feraset " diye bir kavram var idi.insanlar birbirinin hakkına saygı gösterirdi. şimdi hem cahiliz hem nodul...

Yusuf
Yusuf - 1 yıl Önce

Kasis kesinlikle yapılmalı. Özellikle de Hünkar pidenin karşı tarafındaki viraja girmeden olan kısma yapılmalı. Bu kısımdan çok hızlı geçiyorlar

SIRADAKİ HABER