Florya Sebze ve Meyve dualarla açıldı

İşletmeciliğini Nurettin Arslan’ın yaptığı Florya Sebze ve Meyve Çorum halkının hizmetine girdi.

Florya Sebze ve Meyve dualarla açıldı

FATİH BATTAR
İşletmeciliğini Nurettin Arslan’ın yaptığı Florya Sebze ve Meyve Çorum halkının hizmetine girdi.
Üçtutlar Mahallesi Ilıca Caddesi numara 40/A (Şehit Abdullah Tayyip Olçok Anadolu Lisesi karşısı) adresinde hizmete giren Florya Sebze ve Meyve’nin açılışına AK Parti Çorum Milletvekili ve MKYK üyesi Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Zeki Gül, AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, CHP Çorum Belediye Başkan Adayı Özgür Kılıç, MHP Çorum Belediye Başkan Adayı Kenan Şahin, MHP İl Başkanı Arslan Kaynar, ÇESOB Başkanı Recep Gür, Çorum Ticaret Borsası Başkanı Naki Özkubat, Ticaret Borsası Meclis Başkanı Yılmaz Kaya, kurum müdürleri, STK temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış öncesi bir konuşma yapan AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, 31 Mart seçimlerine kısa bir süre kaldığını hatırlatarak; “Çorum hepimizin ortak paydasıdır. Bütün adaylar Çorum’a en iyi hizmeti yapmak için tatlı bir yarışa girdi. Ama son sözü 31 Mart’ta halkımız söyleyecektir.  31 Mart yerel seçimler, ülkemize ve Çorumumuza  hayırlı olur inşallah” dedi.

Çorum halkına kaliteli sebze ve meyveyi uygun fiyata sunduklarını belirten işletme sahibi Nurettin Arslan, kaliteli ve ucuz meyve ve sebze isteyen herkesi işyerlerine davet etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER