Glutensiz Şef, HİTÜ’de

‘Glutensiz Üret Sağlıklı Tüket’ projesi kapsamında kursiyerlere Glutensiz Yiyecek Yapımı Teknik ve Mesleki Eğitimi vermek üzere Çorum’a gelen Glutensiz Şef Süleyman Engin, Hitit Üniversitesi’ne iade-i ziyarette bulundu.

Glutensiz Şef, HİTÜ’de

Glutensiz Üret Sağlıklı Tüket’ projesi kapsamında kursiyerlere Glutensiz Yiyecek Yapımı Teknik ve Mesleki Eğitimi vermek üzere Çorum’a gelen Glutensiz Şef Süleyman Engin, Hitit Üniversitesi’ne iade-i ziyarette bulundu.

Süleymen Şef’e ziyaretinde, Çorum Çölyak Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanı Hüseyin Özden de eşlik etti.

Hitit Üniversitesi Kuzey Kampüsünde Sağlık, Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı bünyesinde Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi’ndeki Merkez Yemekhanesini inceleyen Glutensiz Şef Süleyman Engin, burada sunulan hizmetleri yerinde gözlemledi.
Sağlıklı yaşam konseptine uygun olarak modern alet ve techizatlarla donatılmış yemekhaneyi çok beğenen  Glutensiz Şef, “Emeği geçenleri tebrik ediyorum, çok başarılı  bir iş gerçekleştirilmiş.” dedi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER