Gül, uluçınarlardan helallik istedi

Dünya Yaşlılar Haftası nedeniyle Çorum’daki uluçınarlarla yemekte bir araya gelen Belediye Başkanı Zeki Gül,  helallik isteyerek dua talep etti.

Gül, uluçınarlardan helallik istedi

M.BURAK YALÇIN
Dünya Yaşlılar Haftası nedeniyle Çorum’daki uluçınarlarla yemekte bir araya gelen Belediye Başkanı Zeki Gül,  helallik isteyerek dua talep etti.
İnci Restoran’da gerçekleşen yemeğe Belediye Başkanı Zeki Gül’ün yanısıra yardımcıları Turhan Candan, Alper Zahir, Ahmet Yabacıoğlu ve AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın katıldı.


AŞGIN: SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAMINDA GÜZEL İŞLERE İMZA ATILDI
Programda konuşma yapan AK Parti Çorum Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim Aşgın, Çorum Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlamında çok güzel işlere imza attığını belirterek, hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Zeki Gül’e teşekkür etti.
Evde Bakım Hizmetinin Belediye’nin en çok dua alan hizmeti olduğunu ifade eden Halil İbrahim Aşgın, “Bize her şeyden önce dua, muhabbet lazım. Bu seçimlerde sizlerin destekleri ile Belediye Başkanı olmak bana nasip olursa bu güzel hizmetleri aldığımız noktadan alıp daha güzellerini hep beraber yapmaya devam edeceğiz. Sizler güngörmüşlersiniz. Projelerimizle sizle ilgilide “Güngörmüşler Konağı” yaptık. Burada muhabbet edip, eski günleri yad edeceksiniz” dedi.

GÜL: HİZMETTE KUSUR ETMEMEYE ÇALIŞTIK
Belediye Başkanı Zeki Gül de büyüklere hizmet etmenin ve saygıda kusur etmemenin dini bir vecibe olduğunu dile getirerek, “Sadece sosyal bir faaliyet değil de inancımızın ve kültürümüzün bir gereği olarak da size saygıda, hizmette kusur etmemeye çalışıyoruz. Bu bizim dini vecibemiz, görevimizdir. Gençler, gelecekte bir gün mutlaka muhtaç hale geleceksiniz. Size bir elin uzatılmasını istiyorsanız bu mübarek insanların elinden tutun, yardımcı olun” diye konuştu.

 

‘SİZLERİ ZİYARET ETTİĞİM ANLAR, BENİM EN MUTLU ANIM’
Büyüklerin yaşarken kıymetlerinin bilinmesi gerektiğini ifade eden Başkan Gül, “Onları ihmal etmemeliyiz ve kıymetlerini bilmeliyiz. Allah öf bile demeyin derken siz nasıl olurda annelerinizi, babalarını yalnızlığa terk edersiniz. Hayatımın en mutlu anı sizinle olan ziyaretlerimdir. Siz bizim milletimizin onurusunuz, medarı iftiharımızsınız. Sizlere hizmet ederken kusur etmemeye çalıştık. Hepinizden helallik istiyor ve dua talep ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER