Hanefi Özdemir’den üst geçit teşekkürü

Ulukavak Mahallesi Muhtarı Hanefi Özdemir, İlim Yayma Kavşağına yaya üst geçidinin yapılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Hanefi Özdemir’den üst geçit teşekkürü

FATİH AKBAŞ
Ulukavak Mahallesi Muhtarı Hanefi Özdemir, İlim Yayma Kavşağına yaya üst geçidinin yapılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

17 Haziran’da Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü ve Çorum Belediyesi yetkilileri ile yaptıkları toplantıda İlim Yayma Kavşağına yaya üst geçidi yapılması kararını tutanak altına aldıklarını belirten Hanefi Özdemir, “Alınan karara göre İlim Yayma Kavşağının 200 metre Samsun istikametine yaya üst geçidi yapılacak. Geçtiğimiz günlerde Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü yetkilileri de yaptıkları açıklamada yaya üst geçidinin kısa süre yapılacağını belirttiler. Yaya üst geçidi bölgede yaşanan sorunlara geçici olsa da çözüm olacaktır. Ancak trafik kazalarının ve bunlara bağlı can kayıplarının önlenebilmesi için daha kapsamlı bir projenin hayata geçirilmesi gerekmektedir. Yetkililerinde bu konu üzerinde hassasiyetle duracaklarına inanıyorum. Yaya üst geçidinin yapılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2022, 17:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Veli
Veli - 2 hafta Önce

Daha henuz yapilmadan tessekkur oldumu muhtar yakismadi senin eyleme destek vermen gerekiyordu

Kul Ahmet
Kul Ahmet - 2 hafta Önce

Tamam bu iş bu kadar işte şak şak... peki çarşı trafiği ve pazar trafiği nerede cevap 200 metre aşağıda bak bak bak...

can
can - 1 hafta Önce

kaza yaya geçidini geçip kaldırımda yürürlerken olmadı mı üst geçit çözüm değil çare çevreyolunun şehir dışına taşınması

GÖREN GÖZ
GÖREN GÖZ - 1 hafta Önce

YAZIK BU KAFA BOŞ KAFA VE DEVLETİ TEMSİL NOKTASIN DA SEÇİLMİŞ Bİ ZEVAT DURUM BU EŞELEĞE SEVİNEN SİNEK MİSALİ.ÇORUM BUNA LAYIK DEĞİL Mİ...PAZAR ALIŞVERİŞİNİ YAPMIŞSIN ELİDE PAZAR ARABASI VEYA POŞETLER BU MERDİVENİ TIRMANDIRACAKSIN ÖYLEMİ MADALYADA TAKARSIN ÖBÜR YANA GEÇEBİLENE....

SIRADAKİ HABER