Hastane çevresinde otopark problemi

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi çevresinde yaşanan otopark probleminin sürdüğü bildirildi.

Hastane çevresinde otopark problemi

RECEP MEBET
Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi çevresinde yaşanan otopark probleminin sürdüğü bildirildi.
Haber Merkezimizi arayarak konuyla ilgili şikâyetlerini dile getiren bazı sürücüler, özellikle hastane bahçesindeki toprak park sahasının yağışla birlikte adeta çamur deryasına dönüştüğüne dikkat çektiler.

Araçlarını söz konusu alana park etmek zorunda kalan hastalar ve hasta yakınlarının büyük bir çile yaşadığını anlatan vatandaşlar, “Çamura batan araçlarımızı çekici yardımı ile kurtarmak zorunda kaldığımız dahi oluyor” diyerek yaşadıkları mağduriyeti dile getirdiler.

Toprak zeminli otopark alanının sağlık hizmetlerini de olumsuz etkilediğini savunan sürücüler, bu alana aracını park etmek durumunda kalan vatandaşların ayakkabılarından taşınan çamur ve tozun hastanede hijyen problemine yol açtığına işaret ettiler.

Yetkililere seslenen sürücüler, yaşanan problemin ortadan kalkması için hastane çevresindeki açık otopark sahasında acilen düzenleme yapılmasını istediler.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2019, 11:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
sezer
sezer - 3 yıl Önce

Orayı asvaltlayıp düzenlemek çok mu zor.Hastane çevresi rezillik.Gidin görün.

Mustafa kaya
Mustafa kaya - 3 yıl Önce

Hastane yönetimi ne iş yapıyor acaba acil önünden girişe kadar sağ sol duba dikmişler yeterli park yeri olmayan hastaneyi park yerini iyice azaltmışlar tek yön yap sağa park yapılsın.çamur içinde park yapacak yer yok bir beton dökmek bu kadar zor mu...

gurbetçi
gurbetçi - 3 yıl Önce

YOZGATA GİDİN SİZE ÇOK BİLE

aa
aa - 3 yıl Önce

dün aksam hasta ziyaretine gittim sanki bütün çorum orada arka ziyaretçi giriş kapısı tarafı çamur deryası yazık

emre
emre - 3 yıl Önce

herşeyi oraya soktular koca çorumda yer kalmadı sanki otopark zorunluluk bir hizmet değildir modern dünyada

Çorumlu
Çorumlu - 3 yıl Önce

Vatandaş yeşil alanı araçlarla çiğneye çiğneye otopark haline getirmiş sonra çamura batıyorum diyor.

emek 18
emek 18 @Çorumlu - 3 yıl Önce

bence yorumlarınız oldukça adaletsiz kapalı otoparkın 2 katı boş hastane hastalar için yapıla koltukların deri döşemeleri kesen ve yazı yazan ve tuvalet lavabo ları kıran suyu açık bırakan halkımıza Ömer adaleti bakış..................

ÇORUMLU KAYA
ÇORUMLU KAYA @Çorumlu - 3 yıl Önce

AK Parti İl Başkanı Ahlatcı, 500 TİRİLYON Harcanarak yapıldığını söylediği Hastanemiz Maalesef ÇAMUR DERYASI içerisinde otoparkı ile gündeme geliyor ve bizzat aracımla battığım otoparkın inşaatının bitirilememiş olması, acaba kimin beceriksizliği, kimin ihmali, kimin sorumluluğu. Yazıklar olsun başta Millet Vekillerimiz, Valimiz, İl Sağlık Müdürümüz, Hastane Başhekimimiz, İL Başkanlarımız. Sizler sorumluluk kabul etmiyorsanız, afedersiniz bizde kabahat. Özür dileriz ,sizleri biz getirdik.
Tamamen bizim hatamız. Ama unutmayın makamınız size emanet, aldığınız para haramdır. Vatandaş sizler gibi makam araçları ile hastaneye giriş yapıp asansör ile yukarı çıkmıyor. Sayın AHLATCI BAŞKAN ; O OTOPARKI SEÇİMDEN ÖNCE YAPAMAZSANIZ KUSURA BAKMAYIN BURAYA KADAR.

Vatandaş
Vatandaş - 3 yıl Önce

Hastanenin başta otopark sorunu olmak üzere daha bir çok sorunu var .hastane çevresi pislik içinde yollar desen çakır cukur iki araba yan yana sığmıyor bile kaldırımlar dar çoğu yerde kaldırımlar ya çökmüş yada parke taşları yerinden çıkmış bunları yetkililer hiç mi görmüyorlar acaba oturduğunuz yerden kalkıp biraz cevrenize baksaniz nasıl olur acaba.bir Çorumlu olarak ben utanıyorum hastanenin bu halini görünce.


SIRADAKİ HABER