Hastane odasında "çiğ köfte yapılmasına" inceleme

Sungurlu Devlet Hastanesinde tedavi gören hastanın odasında çiğ köfte yapıldığına ilişkin sosyal medyaya yansıyan görüntüler üzerine Çorum Sağlık Müdürlüğünce inceleme başlatıldı

Hastane odasında "çiğ köfte yapılmasına" inceleme

 Çorum'un Sungurlu ilçesinde, hastane odasında çiğ köfte yapıldığına ilişkin sosyal medyaya yansıyan görüntüler üzerine İl Sağlık Müdürlüğünce inceleme başlatıldı.

Sungurlu Devlet Hastanesinde tedavi gören bir kadın hastanın odasında toplanan kişilerin burada çiğ köfte yapmasını içeren görüntülerin bazı sosyal paylaşım sitelerinde yer alması üzerine İl Sağlık Müdürlüğü harekete geçti.

İl Sağlık Müdürü Ömer Sobacı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, konuyla ilgili inceleme başlattıklarını belirterek, hastane personelinin konudan haberi olmadığını söyledi.

Görüntülerde de hastane personelinin olmadığına işaret eden Sobacı, "Zaten videoda da herhangi bir personel görünmüyor. Konuyla ilgili bir inceleme başlattık. İncelemenin ardından gerekli açıklama yapılacak." dedi.

Sosyal paylaşım sitelerinde yer alan görüntülerde, söz konusu hastanedeki bir hasta odasında yere konulan plastik leğende bir kadının çiğ köfte yoğurduğu, diğer kadınların da bunu yedikleri görülüyor. 

(AA)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çorumlu
Çorumlu - 3 yıl Önce

Kadınlar günü yapmışlar ne var bında afiyet olsun

Gurbetci
Gurbetci - 3 yıl Önce

müdüre bak ya hastane personeli görüntüde yok diyor.Bizde onu diyoruz hastenede görevli personel yok ki görüntüde olsun Allaha emanet yani

Süleyman
Süleyman - 3 yıl Önce

Ne var ki bunda ülke gündemi bu mu. Suçmu. Gündem terör. Seçim vb... lütfen bu basit bir konu kapatılması grekli. Boş iş...

SIRADAKİ HABER