Hayırseverlere çağrıda bulundular

Elmalı Köyü İmam Evi inşaatı için seferber oldu.

Hayırseverlere çağrıda bulundular

MURAT ÇETİN
Elmalı Köyü İmam Evi inşaatı için seferber oldu. İmam evinin çok eski ve kullanımdan uzak bir durumda olduğunu söyleyen Elmalı Köyü Muhtarı Saffet Erdemli, "Köyümüz camiinin eksikliklerinin pek çoğunu giderdik, şimdi sıra yeni imam evimize geldi. Tüm köy halkı gücü oranında destek veriyor. Çorumlu hayırseverlerden de imam evi inşaatımıza destek bekliyoruz." dedi.

Eski imam evinin bulunduğu alanda yapılan temel çalışmasında, kalıpların döşendiğini ve temel atma çalışmalarının başladığını bildiren Köy Muhtarı Saffet Erdemli, Çorumlu hayır sahiplerinin yardımına ihtiyaç duyduklarını, kısa zamanda tamamlamayı arzu ettikleri inşaatın bitirilmesi için destek beklediklerini sözlerine ekledi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cavit ERDEM
Cavit ERDEM - 6 ay Önce

Muhtar ve Köy halkını tebrik ediyorum. Köyün en güzel evi İmamın evi olmalı. İmam da o köyü kendi köyü bilip hizmet etmeli. Sadece Cami iç görevi değil her alanda köylüye ve İhtiyar heyetine destek olmalı.

çorumlu
çorumlu - 6 ay Önce

covid 19 işten çıkarılmış veya ücretsiz izne çıkarılmış çorumda binlerce insan varken imam a ev yapmak için yardım toplamak yersiz olmuş.

SIRADAKİ HABER