Her zaman halkımızla beraberiz

AK Parti Milletvekili MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Gülabibey Mahallesi'nde esnaf ve vatandaş ziyareti yaptı.

Her zaman halkımızla beraberiz

AK Parti Milletvekili MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, Gülabibey Mahallesi'nde esnaf ve vatandaş ziyareti yaptı. Vatandaşla sohbet eden Milletvekili Ceylan, "Her zaman halkımızla beraberiz." dedi.

Muhtarlar Dernek Başkanı Zeki Oral'ın da yer aldığı ziyarette, sadece seçimlerde değil, yılın 365 günü vatandaşla birlikte olduklarını, AK Parti'nin siyaset anlayışında, vatandaşı sadece seçimden seçime hatırlamak olmadığını kaydetti. 

Esnaf ve mahalle sakinleriyle bir araya gelerek talep ve isteklerini dinleyen Ceylan, "Seçimlerin sonuçlarından ve belediyemizin çalışmalarından büyük bir memnuniyet duyan hemşehrilerimiz, bu memnuniyetlerini açıkça ifade ediyor. Bizim için esas olan hemşehrilerimizin gönlünde yer edinip, onların samimiyetine layık olabilmektir. Çok şükür kapısını çaldığımız tüm işyerlerinde, elini tuttuğumuz tüm hemşehrilerimiz büyük bir samimiyet gösteriyor. AK Parti'yi kurulduğu günden bu yana iktidarda tutan, milletimizin gösterdiği teveccüh ve güvenidir. Her şart ve ortamda hemşehrilerimizle olan birlikteliğimiz devam edecektir." dedi.

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tarih kitabı
Tarih kitabı - 2 yıl Önce

Geziyor,vaatlerde bulunuyor,geziyor.Başka yaptığı iş yok.Sonuç yok.Hava alanı,Hızlı tren,askeri birlik,hastaneye doktor,işsize iş,çiftçiye destek,esnafa kaynak,emekliye biraz daha maaş nerede?Bir seçim sonra MHP,Çorum da 1. parti olacak ve bir vekillikle yetineceksiniz.Vatandaş,Sizi de,partinizi de unutacak.

SIRADAKİ HABER