‘Herkes sorumlu davranmalı’

MHP İl Başkanı Agah Karapıçak, gazetemizi ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmenimiz Erol Taşkan’la görüştü.

‘Herkes sorumlu davranmalı’

MURAT ÇETİN
MHP İl Başkanı Agah Karapıçak, gazetemizi ziyaret ederek Genel Yayın Yönetmenimiz Erol Taşkan’la görüştü. Korona ile mücadele konusunda çağrıda bulunan Agah Karapıçak, “Salgın düne göre daha da artmış olmasına rağmen hiçbir şey için geç sayılmaz. Herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirirse bu hastalığı yenemememiz için hiçbir sebep yok.” dedi.

MHP Yönetim Kurulu Üyesi Cemal Özyılmaz’ın da hazır bulunduğu ziyarette, genel ve yerel gündem konularına ilişkin Taşkan’la sohbet eden MHP İl Başkanı Agah Karapıçak, hastalık seyrinin önü alınamaz noktalara ulaşmasına fırsat vermemek gerektiğini söyledi. Karapıçak, alınan önlem ve tedbirlere uymanın en kesin çözüm yolu olduğunu belirterek, vatandaşa kurallara uyma çağrısında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2020, 19:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
Usul ve esas
Usul ve esas - 3 ay Önce

Ziyaret ola haber yapıla.Üç beş gün önce,partiniz adına Gazi caddesi ile Kulaksız sokak köşesinde corana ile ilgili bir broşür dağıtıldı.Yerel medya ile paylaşılan fotoğraflarda broşür dağıtanlardan bir parti yöneticisinin maskesi ağzını kapatıyordu ve burun kısmı açıktı.Broşür dağıtan kişi ve kişiler maske kullanma konusunda hassas olmalı ki vatandaşlar da yönlendirmelere eksiksiz riayet etmelidir.Haber oldukça kısa verilmiş.Demek ki söyleyecekleri bu kadarmış.

SIRADAKİ HABER