Honda HR-V yenilendi

Yeni Honda HR-V, Meroto Otomotiv Honda Plaza’da düzenlenen etkinlikle Çorum’da görücüye çıktı.

Honda HR-V yenilendi

RECEP MEBET
Yeni Honda HR-V, Meroto Otomotiv Honda Plaza’da düzenlenen etkinlikle Çorum’da görücüye çıktı.
Otomobil tutkunlarının yakından takip ettiği etkinlikle ilgili açıklamalarda bulunan Satış Müdürü Fatma Kınacı, “En gelişmiş kompakt SUV olarak öne çıkan Yeni Honda HR-V’yi müşterilerimizle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

İki gün süren etkinlikte, üstün konfor ve sürüş özellikleri ile dikkat çeken Honda HR-V’yi ayrıntılı bir şekilde tanıttıklarını anlatan Fatma Kınacı, yenilenen modelle ilgili şu bilgileri verdi:

“Honda, kompakt SUV pazarındaki temsilcisi Honda HR-V'yi makyajla güncelledi. Yenilenen Honda HR-V eğimli tavan çizgisi ve C sütununa gizli arka kapı kollarıyla coupe tarzında sportif bir görünüm sergilerken yenilenen tasarım detayları modern, enerjik ve dinamik bir görünümü beraberinde getiriyor. Honda HR-V'nin dokunma hissi uyandıran yumuşak malzemelerle bezenen iç mekanı da yenilendi. Honda HR-V, Magic Seat ile üstün fonksiyonellik ve Honda Connect ile gelişmiş multimedya ve bağlanabilirlik çözümleri sunuyor. 

Honda HR-V, Şehir içi Aktif Fren dahil gelişmiş sürüş destek sistemleri sürüş konforuna ve sürüş güvenliğine katkıda bulunurken yüksek verimlilik seviyesine sahip 130 PS gücünde 1.5 litre i-VTEC benzinli motor ve motorla uyum içerisinde çalışan CVT otomatik şanzıman üstün sürüş keyfini düşük tüketim ve emisyon değerleriyle birleştiriyor.

Yenilenen Honda HR-V, bugüne kadar sunulan en gelişmiş kompakt SUV olarak öne çıkıyor. Daha sportif ve çekici dış tasarım, malzeme kalitesi de dahil olmak üzere yeniden yorumlanan iç mekan ve gelişmiş teknolojileriyle Honda HR-V, tamamen yeni bir sürüş deneyimi sunuyor. Honda HR-V, yüksek verimlilik seviyesine sahip performanslı motoruyla gelişmiş sürüş dinamikleri vaat ediyor. Yenilenen Honda HR-V daha da vurgulanan markanın karakteristik 'Solid Wing Face' tasarımlı yüzüyle henüz ilk göz temasında daha şık bir görünümle dikkat çekiyor ve yüksek omuz çizgisi ile üstün güvenlik hissi veriyor.

Makyajlanan Honda HR-V, geniş ve ferah iç mekanıyla dikkat çekerken Honda'nın Magic Seat gibi yenilikçi çözümleri ile üstün bir fonksiyonellik sunuyor. Dokunma hissi uyandıran yumuşak ve kaliteli yüzeyler kalitesini yansıtırken kokpit mimarisi bünyesinde barındırdığı detaylarla sportiflik hissini artırıyor. 
Yenilenen Honda HR-V en gelişmiş motor teknolojilerini bünyesinde barındıran yüksek verimlilik seviyesine sahip performanslı 1.5-litre i-VTEC benzinli motor ve CVT otomatik şanzıman kombinasyonuyla yollara çıkıyor. 

Makyajlanan yeni modelimizi yakından görmek ve detaylı bilgi almak isteyen herkesi Ankara Yolu 3. kilometrede hizmet veren Honda Meroto Plaza’ya bekliyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER