İDP dönem sözcüsü değişti

Çorum’da 60 sivil toplum örgütünün biraraya gelmesi ile oluşturulan İnsani Değerler Platformu’nun Dönem Sözcüsü değişti.

İDP dönem sözcüsü değişti

Çorum’da 60 sivil toplum örgütünün biraraya gelmesi ile oluşturulan İnsani Değerler Platformu’nun Dönem Sözcüsü değişti.

Platform dönem sözcüsü ÇORİMDER Başkanı Ayhan Boyraz’ın görev süresi sona erdi ve görevini Yedi Hilal Derneği Çorum Temsilcisi Adem Arslan’a devretti.

İnsani Değerler Platformu’ndan yapılan açıklamada, “Aylık istişare toplantımız akabinde yapılan program ile görevi değişimi gerçekleşmiş, bir yıl sürecek yeni dönemde platform sözcülüğü görevini başkanımız devralmıştır. Yeni sözcümüz ile birlikte platformumuzun pandemi kısıtlamaları olmadan, normalleşen bir süreçte çalışmalarımıza aynı hızla devam edeceğine inancımız tamdır. Platformumuza dahil sivil toplum kuruluşlarımıza kurulduğu günden bu yana katkıları ve çalışmaları için ayrıca teşekkür ediyoruz. Bu birliktelik Türkiye’de bir çok şehir tarafından örnek alınmış, kıymetli bir çalışmadır. Platformumuz önceki dönemlerde olduğu gibi aynı gayret ve heyecanla, pandemi kısıtlamalarınında olmadığı bir dönemde bu birlikteliğini devam ettirecek ve şehrimiz, ülkemiz için gayret etmeye durmadan, yılmadan çalışmaya devam edecektir. Bir yıl boyunca çalışmalarımızı koordine eden ve platformumuza sözcülük yapan ÇORİMDER Başkanımız ve ÖNDER yönetim kurulu üyesi Ayhan Boyraz’a teşekkür ederken, görevi devralan Yedi Hilal Derneği temsilcimiz Adem Arslan’a da başarılar diliyoruz.” ifadelerine yer verildi. (Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER