İtfaiye personeliyle voleybol oynadı

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, İtfaiye Müdürlüğü'nü ziyaret etti. 

İtfaiye personeliyle  voleybol oynadı

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, İtfaiye Müdürlüğü'nü ziyaret etti. 
Yapılan açıklamaya göre, ilk birim ziyaretini Çorum Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne yapan Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, itfaiye personeli ile önce voleybol oynadı daha sonra sohbet etti. Akşam saatlerinde Çorum Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü'ne Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat ve Özel Kalem Müdürü Fatih Özüyağlı ile birlikte sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Belediye Başkanı Aşgın, itfaiye çalışanlarına voleybol oynama isteğinde bulundu. Voleybolda hünerlerini ortaya koyan Başkan Aşgın'ın takımı ilk seti rahat kazandı.  

Vardiya amiri Fatih Cıdık'tan işleyişle ilgili bilgiler alan Aşgın, daha sonra itfaiye çalışanları ile kısa süreli bir istişare toplantısı gerçekleştirdi. 
Başkan Aşgın, "Personelimizin her zaman yanındayız. İlk birim ziyaretimizi de İtfaiye Müdürlüğümüze gerçekleştirdik. Personelimizin bir derdi sıkıntısı varsa onlara çözüm bulmak için elimizden geleni yapma gayreti içerisinde olacağız" dedi.  

HIZLARINA HAYRAN KALDI
Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın'ın konuşması sırasında gelen anons kısa süreli şaşkınlığa yol açarken, Başkan Aşgın ve beraberindekiler, itfaiye erlerinin hızlarına hayran kaldı.

Organize Sanayi Kavşağı'nda kaza ihbarı alan ekiplerin muhabere merkezinden gelen anonsla anında hareketlendiğini gören Aşgın, "Olaylara bu kadar hızlı müdahale eden bir itfaiye ekibimiz var. İtfaiye, ilimizin can damarlarından ve bizim için olmazsa olmaz birimlerimizden bir tanesi. Onların kazalara, yangınlara gerektiğinde hayvanlara yönelik yaptıkları operasyonlar takdire şayandır" dedi. (Haber Merkezi) 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER