‘Kadınların sesi olacağım’

İl Genel Meclisinin dünkü toplantısında söz alan CHP Grup Başkanvekili Yıldız Bek, mecliste tek kadın üyenin kendisi olduğunu belirterek, “Bu temsilde adaletsizliğin göstergesidir.

‘Kadınların sesi olacağım’

M.BURAK YALÇIN
İl Genel Meclisinin dünkü toplantısında söz alan CHP Grup Başkanvekili Yıldız Bek, mecliste tek kadın üyenin kendisi olduğunu belirterek, “Bu temsilde adaletsizliğin göstergesidir. 37 kişilik mecliste en az 18 kadın üyenin olmasını isterdim. Tek kadın üye olarak tüm kadınların ve toplumun sesi olacağım” dedi.

Kaynakların adil kullanılması için, hizmeti en az almış köylerden başlayıp, hak, hukuk, adaletli ve sürdürülebilir kararlar alarak, çoklu aklı kullanarak, sorgulamak ve muhakeme ederek Çorum’a hizmette CHP olarak bilgisel, fikri ve tecrübeleri ile desteklerini vermeye hazır olduklarını dile getiren Yıldız Bek, “Doğru karar almak için fikirlerimiz, önerilerimiz ve eleştirilerimiz hiç kimseyi ötekileştirmek anlamı taşımayacak ve böyle algılamaların yanlış olacağını da şimdiden belirtmek isterim. Amacımız Çorum adına en doğru kararları alıp adaletli hizmetler götürmektir” diye konuştu. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER