Kaldırım işgaline tepki!

Ulukavak Mahallesi Osmancık Caddesi sakinleri, kaldırım işgallerine tepki göstererek yetkililerden çözüm istediler.

Kaldırım işgaline tepki!

RECEP MEBET
Ulukavak Mahallesi Osmancık Caddesi sakinleri, kaldırım işgallerine tepki göstererek yetkililerden çözüm istediler.
Çevreyolu Bulvarı’ndan Osmancık Caddesi’ne girişin kapatılmasıyla birlikte üst geçit bitişiğindeki yan yolun tamamen işgal edildiğini öne süren vatandaşlar, yaşadıkları mağduriyeti dile getirdiler.
Sarılık mevkiinde ikamet eden mahalle sakinleri adına açıklamalarda bulunan vatandaşlar, kaldırımları işgal eden işyerleri yüzünden yayaların yürüyemez hale geldiğini ifade ettiler.
Özellikle kahvehane, çayocağı gibi kaldırıma masa atan işletmeler nedeniyle bayanların büyük sıkıntı yaşadıklarını vurgulayan vatandaşlar, “Bir an önce bu probleme çözüm bulunmalı” diye konuştular.
Bebek arabası, pazar arabası kullananlar ile engellilerin de çilesine dönüşen kaldırım işgallerinin çileye dönüştüğüne işaret eden vatandaşlar, yetkililerden acil çözüm beklediklerini sözlerine eklediler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
hacı
hacı - 2 yıl Önce

çorum hakımıyet gazetesine cok teşekkür ediyorum demekki diyorum gerçekten çorum için canı gönülden calısan birileri var insanların sıkıntılarını görebilen hakimiyet ailesine ve özellikle recep kardeşimden ilgi ve alakası için var olasın diyorum
muhtarlar bile uyuyor ama siz işini durust yapan larsınız halk olarak görüyoruz
ilgili mercileride görevlerini hakkıylan yapmaları için uyarıyorum lütfen görevinizi ne gerkiyorsa yapın uyumayınnn

SIRADAKİ HABER