Kargo hizmetleri sınıfta kalıyor

Sistem arızası bulunan MAC bilgisayarını tamir için İstanbul’da bulunan servise gönderen esnaf, kargoda bilgisayarının başına gelenlere şaşırıp kaldı. 

Kargo hizmetleri  sınıfta kalıyor

EROL TAŞKAN
Sistem arızası bulunan MAC bilgisayarını tamir için İstanbul’da bulunan servise gönderen esnaf, kargoda bilgisayarının başına gelenlere şaşırıp kaldı. 
Üzerinde ‘Dikkat kırılacak eşya” uyarı yazılarının da yer aldığı koli, itinasız taşımanın kurbanı olurken, başına gelenlere ve kargo firmasından aldığı cevaplara şaşırıp kalan Bir Medya Sahibi Atakan Akman, konuyu sosyal medya hesabından paylaştı. 
Elbette ki işini düzgün yapan kargo firmalarını istisna tutuyoruz ancak son zamanlarda bu tür ihmallerin ve zarar gören kargo paketlerinin sayısı da azımsanacak gibi değil. 
Bu paylaşım üzerine gazetemizi arayan çok sayıda esnaf, benzer durumların kendi başlarına da geldiğini, özellikle sosyal medyaya konu olan görüntülerde, kargo firmalarının paketlerden hınç alırcasına hareket ettiklerine de şahit olduklarını hatırlattı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakimiyet Okuyorum
Hakimiyet Okuyorum - 1 yıl Önce

İnsafsızlar iyi fırlatmış demek ki!
iMac ekranı kolay kolay kırılmaz. Orijinal kutusunda gönderim yapmışlar. Detaylı destek köpük poşet ile de güçlendirmişler kargo paketini ama kargocular nasıl davrandıysa artık perişan etmişler. Mahkeme bu işi çözer mi o kadar hukuk bilgim yok? Umarım hakkını alırsın Atakan.

Mustafa
Mustafa - 1 yıl Önce

Kargo firmalari icin acilen duzenleme gerekli. Haber yaptiginiz icin tesekkurler hakimiyet.

HÜSEYİN D.
HÜSEYİN D. - 1 yıl Önce

MERKEZ İÇİNDEKİ KARGOLARA VERMEYİN ONLAR İŞLERİNİ UMURSAMADAN YAPIYORLAR.

SEBEBİDE ÇALIŞANLARIN DİSİPLİNSİZ HALLERİ

SIRADAKİ HABER