Karla mücadelede yetersiz mi kalındı?

Çorum’da önceki gece başlayan kar yağışı şehir merkezinde etkili oldu.

Karla mücadelede  yetersiz mi kalındı?

RECEP MEBET
Çorum’da önceki gece başlayan kar yağışı şehir merkezinde etkili oldu.

Sabah saatlerinden itibaren hayatı olumsuz etkileyen kar yağışı sonrası işe gitmek için yola çıkan bazı vatandaşlar, karşılaştıkları problemlerden dert yandılar.
Haber Merkezimizi arayarak konuyla ilgili şikâyetlerini dile getiren vatandaşlar, Akkent başta olmak üzere bazı mahalle ve semtlerde karla mücadele çalışmalarının yetersiz olduğunu söylediler.

Geçmiş yıllarda olumsuz hava koşullarına karşı daha hazırlıklı olunduğunu ve ekiplerin zamanında müdahale ettiğini savunan vatandaşlar, “Bu yıl neden böyle oldu anlamadık” diyerek eleştirilerini ifade ettiler.

Yetkililere seslenen vatandaşlar, yağışların süreceği belirtilen Çorum’da karla mücadeleye gereken hassasiyetin gösterilmesini istediler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 3 yıl Önce

Fatih Caddesinde bile sün gece buzlanma vardı !!!

Hamit dede
Hamit dede - 3 yıl Önce

Kesinlikle belediyemiz yetersiz kaldı gazi caddesi hariç her yerde sıkıtı vardı

Haydar KAYA
Haydar KAYA - 3 yıl Önce

Mesajlarımızın yerine ulaşması sevindirici, teşekkürler. Akkent ve şehrin tamamamında gözle görülür bir
boşluk var. Belediye şimdi sokağa inmeyecekse ne zaman inecek. Hizmetler 24 saat esasına göre yapılmalı. Sabah 8 den sonra temizlenen yollar caddelerin bir önemi yok, önemli olan vatandaşı sabah işe geç kalmadan yetiştirebilmek.

My name is Tom
My name is Tom - 3 yıl Önce

Yes,Falling snow rolled trees.

milli görüş
milli görüş - 3 yıl Önce

üzülme başkanım ekibiniz her seçim dönemi koltukta oturan belediye başkanına bu operasyonu yapıyor. 2009 daki seçim öncesi Sayın A.Z asfalt için gelenlere saadet partisine oy verirseniz asfaltı dökerim diyordu. Şimdi de aynı ekip aynı olumsuz operasyonu Akpartiye yapıyorlar. Maksat oy kaybetsin partimiz. 20 senedir bu değişmedi. Bu nedenle özür dinlemenize gerek yok biz alışkınız. Atlamazda şehir içini bitirdik karayollarına da biz yardım ediyoruz demiş ve komik duruma düşmüştü. Arif Ersoydan da şuan hala mevcut koltuktaki bazı insanları Çorumun başına bela ettiği için çok pişman olmuştu. hatta şahidiz meclisten kovmuştu. üzülmeyin ilk siz değilsiniz sonda olmayacak gibi.

Hacı
Hacı - 3 yıl Önce

Fatih cad arabayı çıkartamadım bir gün öncede gazetenizde haber vardı belediye karla mücadeleye hazır diye ama belediye sınıfta kaldı herhalde GÜL mevsimi bitti

Çorumlu
Çorumlu - 3 yıl Önce

Karın ilk yağdığı saatlerde kesinlikle belediye tarafından hiç bir müdahale yapılmamıştı.Fatih caddesi,Carfer civarı,gazı caddesi ve İnönü caddesinde çalışma yoktu.Ama ikinci gün sabah erken saatlerde aynı güzergahlarda tuzlama ve kürüme çalışması yapılmıştı.

çorumlu19
çorumlu19 - 3 yıl Önce

dün sabah 7:30 da bayat gediğinde 25 cm kar vardı ve hiçbir çalışma yoktu. perşembe pazarının orda da hiçbir çalışma yoktu. belki dedim özel hastanenin olduğu cadde de çalışma vardır, orda da hiçbir çalışma yok ve araçlar zor ilerliyordu. gazi ve inönücaddeleri de hakeza öyle. kendi belediyesinin önünü temizleyemeyen belediyeden ne beklenir


SIRADAKİ HABER