Kırçı: ‘Tek gayemiz Çorum’un kazanması’

Bağımsız Çorum Belediye Başkan Adayı Murat Kırçı, tek gayesinin yaklaşan seçimden Çorum’un ve Çorumlular’ın kazançlı çıkması olduğunu söyledi.

Kırçı: ‘Tek gayemiz  Çorum’un kazanması’

Bağımsız Çorum BelediyeBaşkan Adayı Murat Kırçı, tek gayesinin yaklaşan seçimden Çorum’un ve Çorumlular’ın kazançlı çıkması olduğunu söyledi.

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ne kısa bir süre kalmasına rağmen seçim çalışmalarına son sürat devam ettiğini belirten Murat Kırçı, adaylık süreci ve seçim ile ilgili bir açıklama yaptı. Yaklaşık 5 aydan beri
bağımsız aday olarak Çorum’da gezmedik cadde ve sokak, sıkmadık el bırakmadığını anlatan Kırçı, Çorumlular’ın şahsına gösterdiği ilgi, alaka ve teveccühten son derece mutlu olduğunu dile getirdi. Seçim çalışmaları sırasında partili belediye başkan adayları ile ilgili olarak ne basın aracılığı ile ne de ziyaretleri sırasında arkalarından konuşmadığını, özel hayatları ve kişisel durumlarıyla ilgili de tek bir cümle söz etmediğini belirten Kırçı, kalan süre zarfında da rakipleriyle ilgili konuşmayacağını vurguladı.

Kırçı, “Biz her zaman üretime ve istihdama dayalı ürettiğimiz projelerle gündeme gelmeye çalıştık. Bizler çok kısıtlı imkanlarımızla devasa para harcayan adaylar ve parti teşkilatları ile yarıştık ve yarışmaya devam ediyoruz” dedi. Bağımsız belediye başkan adayı olması ve seçim
çalışmalarındaki tek gayesinin seçim sonucunda Çorum’un ve Çorumlunun kazanması olduğuna vurgu yapan Kırçı, bu seçim sürecinde Çorumlu’nun bağımsız bir belediye yönetimiyle kazanacağı noktasında ısrarcı olduğunu dile getirerek, “Hiç bir vatandaşımızdan oy dilenmedik, biz Çorum'un yararına olanı anlatmaya çalıştık. Neticede en iyi ve doğru kararı verecek Çorum halkıdır. Elhamdülillah yarışın sonuna yaklaştığımız şu günlerde biz elimizden geleni yaptık yapmaya da devam edeceğiz” diye konuştu. Çorumlu seçmenlerden oylarını kullanırken tüm adayları araştırıp, projelerini inceleyip, bir ay önceki ve sonraki söylemlerini takip edip, kararlarını ona göre vermelerini rica eden Kırçı, yapılacak seçimlerin genel seçim değil yerel seçim olduğunu ve Çorum’u yönetecek belediye başkanının seçileceğini hatırlatarak çıkacak sonucun Çorum adına hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. 

(Haber Merkezi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER